Цього дня ви одягли обручки, у вічному коханні поклялися і пообіцяли ніколи не розлучатися і підтримувати один одного. Нехай всі обіцянки і клятви будуть виконуватися, щоб вам це давалося легко і самі хотіли виконати обіцяне. Хочеться побажати, щоб любили один одного ви вічно, щодня щоб почуття розгорялися з новою хвилею, огортали у щастя і більше ніколи не гасли. Нехай сім’я стане взірцем, з якого хочеться взяти приклад, стати схожими. Бажаю всього найкращого, щоб у стінах будинку чувся сміх, компліменти, ласкаві слова і відчувалася любов і підтримка, витала ніжність і жив затишок. Нехай час ніколи вас не розлучить, щоб руки тримали одна одну міцно і не хотілося їх відпустити. Пам’ятайте завжди, що ви є один в одного, що ви сім’я та споріднені душі. Вітаю!

Нехай це весілля буде наповнене радістю, світлом та щастям! Всі, хто на ній присутні, обов’язково підтримуватимуть Вашу родину надалі, наповнюватимуть її теплом, спілкуванням, турботою та допомогою у потрібний момент!

Мої дорогі, вітаю вас із урочистістю. Бажаю, щоб ваші пута були міцними і тривали до кінця ваших днів. Нехай ваше життя буде сповнене любові та насолод.

Цього дня, звісно, ​​серце нескінченно радіє за те, що ви поєднали долі, створили неймовірно гарну пару, сім’ю. Хочеться побажати, щоб завжди залишалися ви відкриті один одному, щоб жодної хвилини не було між вами непорозуміння. Завжди вірте кожному слову і не лукавте, щоб на душі завжди було тепло та затишно. Нехай у вашій родині зародиться негласне правило, згідно з яким ви будете підтримувати один одного і вислуховувати, розуміти, що діється на душі. Нехай підтримка стане міцним фундаментом, а любов все більше розгоратиметься яскравим полум’ям, яке на своєму шляху зможе спалити будь-які неприємності та труднощі. Любіть щиро, розмовляйте до душі, бережіть свої серця та почуття. Вітаю!

Цього дня нехай прилітають на вашу адресу найтепліші слова та найдобріші побажання. Нехай ваші руки ніколи не розчіплюються, а обійми закутують ласкою та любов’ю. Нехай обручки на пальцях стануть талісманом, оберегом і гордістю. Носіть завжди в пам’яті цей прекрасний день, зберігати всі теплі моменти і множити їх. Нехай у хату ніколи не пробереться горе та смуток, а до родини — сварки та образи. Я бажаю всього найкращого, щоб ви разом домагалися всього, чого хочете, підкоряли вершини і утримували їх, будували стіни, неприступні для горя. Благополуччя нехай стане невід’ємною частиною вашого життя, щоб дозволити могли собі все те, що бажає серце. Нехай кожен крок буде спільним, обдуманим та вірним. Не розлучайтеся, любіть, бережіть і цінуйте щохвилини сімейного життя. Вітаю!

Цього дня на небі полягає міцний і непорушний союз між двома найвідданішими і люблячими серцями. Нехай особливою стане кожна секунда сімейного життя, щоб у неї вривалися щастя, успіхи, радості, злети та перемоги. Нехай кожну нову емоцію ви ділите один з одним, хай сльози блищать лише від щастя. Я бажаю, щоб стіни вашого дому ніколи не почули брехні та сварок, лайки та непорозуміння між вами. Пронесіть свої почуття через все життя, такими ж світлими і чистими, щоб вони залишалися, щирими і яскравими, гарячими і водночас ніжними. Ви прекрасна пара, чудові люди та зразкова сім’я. Ми будемо нескінченно вірити у вас, підтримувати, оберігати і допомагати. Не втрачайте тієї порядності та доброти, що у кожному з вас живе. Вітаємо!

Милі, красиві, щасливі наші молодята! Цей день став не лише вашою спільною датою – ви подарували чудове свято всім нам. Дивлячись у ваші сяючі очі, розумієш, що всі сумніви, переживання та хвилювання були марними. Нехай ваше життя стане таким же яскравим, насиченим, сповненим радісних подій. І нехай вас завжди оточують добрі, щирі особи рідних людей. Ми бажаємо, щоб ваша родина зростала та народжувалися здорові діти. Їм уже наперед пощастило з батьками. Ми віримо, що у вас буде все добре, тому що ви є один у одного, тому що ви любите одне одного. Нехай ваша дорога буде довгою та щасливою, ваш шлюб буде міцним, а стосунки романтичні, гармонійні та поважні. З Днем весілля!

Дорогі молодята, я від щирого серця хочу привітати вас з цим урочистим днем, знаменною подією, головною подією у вашому житті! Ви створили сьогодні щось нове та прекрасне — нову родину. Це новий період у вашому житті, який обов’язково буде наповнений неймовірними пригодами, незабутніми та щасливими миттєвостями, радощами та щастям. Я бажаю вам бути глибоко коханими, горіти своїми почуттями, горіти бажанням жити яскраво, у розумінні та злагоді. Я бажаю вам романтики, пристрасних ночей, гарячих поцілунків, гармонії та ладу. Нехай незабаром у ваш маленький світ прийдуть нові чудові та чарівні чоловічки, ваші дітки, нехай вони зроблять вас ще щасливішими. Всього вам самого сімейного та найпрекраснішого!

Дорогі молодята, сьогодні перший і прекрасний день початку вашого спільного життя, день, який поєднав дві долі і дав зелене світло новому чудовому шляху, яким вам тепер доведеться йти разом. Бережіть свої стосунки, не впускайте в душу образи. Вмійте чути свою половинку, щодня говоріть слова любові, даруйте обійми, підтримку, турботу і кохайте один одного з кожним днем ​​все сильніше і міцніше. Бажаємо, щоб думки збігалися, серця билися в одному ритмі, а гармонія та трепетність наповнювали душу та дарували чудові емоції. Нехай будинок зігріває затишком та теплом, життя повною чашею відміряє здоров’я та багатство, оточують друзі та рідні, живуть довго та щасливо батьки, а білий лелека принесе у вашу родину найкращий та бажаний подарунок!

Дорогі молодята! Сьогодні день народження вашої родини. Цього дня ви вступаєте на шлях нескінченного кохання, дружби, підтримки, побудови спільного майбутнього, досягнення спільних цілей. Одночасно це і шлях відповідальності один за одного, підтримки у скрутну хвилину, щогодинної допомоги та терпіння. Бажаю вам, щоб ваш шлюбний союз був міцним, як сталь. Нехай ваша сім’я щодня досягає нових висот і згодом нехай на неї чекає поповнення. Бережіть один одного, ставтеся один до одного з ніжністю та терпінням, а недоліки, які є у кожного з нас, сприймайте спокійно. Шлях чоловік буде головою, здатною продумати стратегію сімейного розвитку, а дружина — шиєю, яка вміє повернути голову на потрібний бік. Благополуччя та процвітання вам, дороге подружжя! Океан романтики, море дитячого сміху в будинку та тисячу досягнень та гарних подій у житті!