Вітаю із Днем святої Анастасії. Нехай далі твій шлях йде світлою смугою і доброю дорогою, нехай свята угодниця вкриє тебе від життєвих бід і напастей, нехай твої великі вчинки і добрі справи заслужать вірну любов і справжнє щастя.

Вітаю із Днем святої Анастасії. Бажаю щирості, ніжності, надії, любові, благополуччя, духовності та краси! Нехай твоє життя буде радісним. Нехай твоя посмішка буде світла, нехай твоя віра буде міцною, нехай твоя душа буде щасливою!

Бажаю в День святої Анастасії великої любові та міцної віри, світлих надій та доброти душі, щирих почуттів та розуміння з близькими, мудрих рішень та добрих вчинків, світлих чудес та прагнення серця до вірних цілей.

У день святої Анастасії, хай Господь, наш бог всесильний, твоє життя вбереже, диво в ньому станеться! Ангел силою нагородить, буде поряд, захистить! Більше радості, веселощів, щастя, мрій здійснення!

У День святої Анастасії від щирого серця хочу побажати мудрості та гідності, честі та благородства, міцної віри та бравих сил, небесної благодаті та незламного характеру, світлих надій та чистої любові, доброго миру та щирих молитов.

Свята Анастасія – справжня християнка, чий подвиг віри створив великі дива, прославив її у великих справах. Лікарка тіл і утішниця сердець Анастасія прийняла смерть мученицьку, але винагороджена була на небесах. Вітаючи всіх християн із Днем святої Анастасії, хочеться побажати стійкості духу, істинної віри, благословень на великі богоугодні справи. Зі святом!

Вітаю із Днем святої Анастасії! Бажаю володіти таким же добрим серцем, як свята Анастасія, такою ж світлою душею, такою ж міцною вірою, такою ж неймовірною силою, таким самим вірним терпінням, такою ж твердістю і непохитністю характеру. Миру та благополуччя тобі, достатку та любові, краси та гармонії!

Вітаю з Днем святої Анастасії і хочу побажати йти по життю з бравими силами, чуйністю серця та добротою душі, здійснюючи кожен крок впевнено та благородно, вірно та легко. Нехай життя буде щасливим океаном, нехай доля дарує справжню любов та удачу.

У сьогоднішній День святої Анастасії хочу привітати всіх із цим святом! Хочеться побажати вам мужності у подоланні будь-яких складних життєвих ситуацій. Нехай пам’ять про святу Анастасію не дає вам втрачати віру у краще! І нехай ця віра у вас постійно зростає і міцніє!

Сьогодні день Святої Анастасії, що опікується хворобами і допомагає тим, хто був несправедливо засуджений. Нехай же в день пам’яті цієї святої всі помилкові наклепи розвіються, а всі хворі та немічні одужують якнайшвидше і легше.