Вітаю тебе, брате. А бажаю я тобі, Сергію, завжди залишатися таким міцним, жвавим, справедливим, непохитним хлопцем, для якого немає нічого неможливого. Бажаю кріпака, як сибірські морози, здоров’я. Бажаю незліченного, як зірки у небі, багатства. Будь поважаємо. Живи на повну. І обов’язково здійснюй свої мрії!

Сергію, брате, вітаю тебе зі святом! Хочу побажати, щоб ти й надалі залишався такою ж гідною людиною. Нехай у твоєму житті успіх ніколи не залишає, радісні миті не закінчуються, а успіх ллється рікою!

Сергію, брате, зі святом тебе! Бажаю досягти того, що ще не досягнуто, знайти те, що ще не знайдено, і отримати те, що ще не отримано. Залишайся таким же оптимістичним, дружелюбним, відкритим, радісним, приємним, мужнім і просто найкращим братом і людиною!

Брате, я бажаю завжди залишатися сильним тобі, щоб навіть ураган не зміг зрушити тебе з дороги, якою ти йдеш до своєї мети і за своєю мрією. Сергію, нехай твоя посмішка навіть найтемніші хмари розжене, а над головою завжди світить сонце.

Брате, я мрію, щоб ти став найщасливішою людиною, чоловіком, який проходить вогонь та воду без зусиль та наслідків. Сергію, залишайся завжди таким же чудовим братом і людиною!

Братку мій Сергію, прийми щирі привітання. Бажаю тобі, щоб життя подарувало головний приз, від якого голова піде кругом. Прагни йти вперед, рвись у бій із труднощами, борись і не здавайся. Нехай доля твоя буде без брехні та вульгарної суєти, хай осяє твій життєвий шлях сонце найвищої проби.

Зі святом, брате! Бажаю тобі брати від життя все, сміливо крокувати вперед до своїх цілей і завжди радуйся кожній події, навіть найменшій. Сергію, залишайся завжди такою ж чудовою людиною, з великими планами та амбіціями!

Зі святом, брате! Хочу побажати тобі ніколи не морочитися через дрібниці, жити найкращим життям і отримувати від долі лише приємні сюрпризи. Сергію, будь завжди щасливою людиною, у якої тільки гарні друзі, гарне і вірне кохання, затишок у домі, порядок у голові та оптимізм найвищого рівня!

Брате, нехай між нами завжди буде щирість, щоб кожне слово робило нас ближче одне до одного. Я хочу, щоб розуміли ми завжди, допомагали та простягали руку. Сергію, я завжди віритиму в тебе і пишатимуся тим, що ти мій брат.

Брате, я бажаю завжди залишатися сильним тобі, щоб навіть ураган не зміг зрушити тебе з дороги, якою ти йдеш до своєї мети і за своєю мрією. Сергію, нехай твоя посмішка навіть найтемніші хмари розжене, а над головою завжди світить сонце.