Дружино, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю жити на широку ногу, не напиватися в устілку і тверезо дивитися на життя, бажаю бути гарячим Дон Жуаном, відважним Робін Гудом і справжнім чарівником, крутішим за сам Гаррік.

Друже, вітаю з днюхою і побажати хочу, щоб жаба тебе ніколи не душила, щоб хрін ти клав на всіх заздрісників і недобрих людей, щоб доля над тобою щастя вершила, щоб ти був крутіший, ніж «міцний горішок».

Дружино, вітаю з днем ​​народження! Бажаю набити багато шишок, спотикаючись об мішки з грошима. Ризикуй, туши хати, зупиняй коней і завойовуй принцес. Удачі тобі, захмарного благополуччя та постійного везіння!

Друже любий, вітаю тебе з твоєю днюхою! Нехай у тобі завжди поєднується справжній філософ, всебічний діяч, талановитий гуморист, успішний спортсмен, чоловік-герой, людина-загадка та душа компанії.

Дружбан, щиро вітаю з твоєю днюхою, бажаю по життю вічної прухи, бажаю великих мані на кишені, кльових ідей і витівок, добрих приколів та відсутності проколів, щастя в невагомості та в ліжку бадьорості.

Друг, друже любий, з днюхою тебе! Бажаю тобі бути завжди в шоколаді, кататися по життю як сир в маслі, ні в чому і ніколи не потребувати, відриватися на повну, летіти назустріч до своїх мрій і бути на позитивній хвилі життя.

Дорогий мій друже, нехай будуть у житті великі гроші, нехай будь-який клин клином вибивається, нехай твоя душа веселощами насолоджується. Вітаю з твоїм днем. Бажаю тобі любовних пригод та щасливих забутків, добрих втіх та шляху без перешкод.

Дорогий друже, нехай сьогодні все буде тільки для тебе і на твою честь. Бажаю зустріти королеву, підкорити Еверест, отримати багатомільйонний виграш, жити та насолоджуватися життям.

Дорогий друже, нехай сьогодні, у твій день народження, станеться все те, про що ти навіть боявся мріяти: на тебе обрушаться всесвітня слава, потік грошей, водоспад жіночого кохання та ураган удачі.

Дружище, хеппі бездій! Бажаю завжди залишатися молодим і гарячим перцем, бажаю вміти задати гарної чвари будь-якому ворогові і відстояти своє «я» в будь-якій ситуації. Бажаю впевнено сидіти на своєму троні, видаючи укази для щастя, веселощів та любові.