Доброго ранку моя кохана жінка, моя дружина! Нехай цей світанок подарує тобі світлий настрій, яскраві емоції, приємні думки та посмішку на твоєму чудовому обличчі! Нехай кожна хвилина нового дня буде чарівною та незабутньою! Кохання та гармонії в душі!

Доброго ранку люба, моя дружина! Розквітай сьогодні вранці подібно до прекрасної квітки і дари всім свою красу і пахощі! Нехай сьогоднішній день живить тебе сьогодні своїм сонячним світлом та енергією! Гарного дня та чудового настрою!

Доброго та щасливого ранку! Найкращий час для початку чогось нового та прекрасного. Ти золото, що перебивається на сонці. Усміхнись сьогоднішньому дню і будь сміливішим.

Доброго та ароматного ранку, кохана дружина. На тебе вже чекає чашка гарячого чаю і мої ніжні обійми. Рідна, бажаю ясного, успішного та позитивного дня. Люблю тебе і нескінченно обожнюю!

Доброго ранку, моя улюблена дружина! Швидше прокидайся, бадьорись чашечкою ароматної смачної кави і даруй світові свою красу, він уже зачекався!

Доброго ранку, люба! Сьогодні твої справи точно підуть у гору, все налагодиться, все зміниться на краще. Головне, вір у це, не опускай руки і будь сильною!

Доброго ранку, люба дружина! Моя загадка, щоранку я потопаю в твоїх бездонних очах і зачаровуюсь твоєю красою! Нехай все сьогодні буде чудово, кожна секунда буде сповнена щастям! Більше посміхайся, будь рішучіше і завжди вір у себе!

Доброго ранку, люба моя дружина. Хочу побажати тобі казкового настрою з перших хвилин пробудження. Нехай твій день складеться казково та чудово. Я вірю, що тобі сьогодні обов’язково поталанить! Кохаю.

Доброго ранку — це коли ти прокинувся поряд з дорогою тобою людиною. З кухні доноситься запах звареної кави. А на вулиці сонце м’яко лягає на золотисте листя. І ти розумієш, що день буде по-справжньому добрим.

Добрий ранок! Ти краще всіх на світі! Ти моя маленька сонна принцеса. Я так давно тебе знаю, але не помічав, що ти така мила, коли спиш! Гарного настрою тобі!