Дуже раді почути чудову новину про Вашу вагітність. Нехай все пройде гладко і Господь подарує Вам прекрасного янголятка. Бажаємо, щоб це було початком таких приємних новин.

Від щирого серця вітаю з цікавим становищем, з очікуванням дива. Нехай вагітність пройде благополучно і легко, нехай мама і малюк почуваються чудово, нехай навколо вас витає щастя і радість.

Від щирого серця вітаємо з Вагітністю! У твоєму животику знаходиться нове життя, бережи себе та свого малюка як зіницю ока! Бажаємо з нетерпінням чекати появи на світ цього ангелочка, і бути готовою до безсонних ночей біля його ліжечка!

Мені дуже радісно привітати тебе з майбутніми грандіозними змінами у житті. Незабаром у тебе з’явиться чудовий янголятко, яке переверне життя з ніг на голову. Бажаю легкої вагітності, чудового самопочуття та відмінного настрою!

Мила, ти на порозі великих змін, то нехай вони принесуть тобі багато щастя, радості та натхнення! Щасливого материнства тобі, люба!

Дорога, вітаю з вагітністю! На тебе чекає багато чудових моментів! Скоро ти почуєш биття рідного серця, тупіт його ніжок по животику і навіть перші звуки. Нехай ваше спілкування з малюком буде приємним та радісним!

Ось і настала ця найважливіша подія у житті кожної людини! Нехай місяці пролетять у приємних турботах, турботах приготуваннях. Здоров’я малюку, швидкого розвитку та затишку. Нехай не кривдить у животику матусю і буде гарним малюком!

Вітаю тебе з першим кроком у нове яскраве та захоплююче життя! Нехай цей чудовий період твого життя дарує тобі лише радість, приємні моменти та спогади. Нехай вагітність буде легкою, щасливою та повною райдужних фарб!

Вітаю з новим станом тіла, душі та серця – вагітністю. Нехай цей чудовий період протікає у світі та душевному спокої, буде сповнений трепетних надій та прекрасних очікувань!

Вітаю з цікавим становищем і щиро хочу побажати відчути неймовірну радість, відчути пишність і насолоду, отримати море позитивних емоцій та вражень від часу очікування свого дива!