Ось і закінчилися будні, які були проведені у справах та турботах. Попереду новий щабель, низка відпочинку, насолоди життям та безтурботні дні. Нехай цей час стане приводом для нових звершень та завдань, які неодмінно треба виконати!

Усю дорогу як білка в колесі, а тепер настав час і відпочити. Від щирого серця вітаю Вас з переходом на пенсію, чудова жінка! Бажаю залишатися бадьорою та невтомною, веселою та енергійною, цілеспрямованою та захопленою цікавою справою. Здоров’я Вам та великих пенсійних виплат.

Якщо чоловіки втрачають орієнтир у житті і занепадають духом, коли їхня робота завершується і вони виходять на пенсію, то жінки — навпаки, розправляють плечі. Тому що пенсія означає, що, нарешті, можна присвятити себе дому, сім’ї та улюбленим заняттям.

Чудову жінку вітаю з переходом на пенсію і хочу побажати улюбленої справи та захоплюючого заняття, бадьорих прогулянок та щасливих днів, радісних свят та сімейних посиденьок, теплих розмов та душевної втіхи.

Пролетіли роки, і добіг кінця напружений робочий режим життя! Нехай у серці добрими спогадами залишається трудовий шлях і все те, що гріло душу так багато років, а особливо люди, які були поруч, які шанують Вас і цінують!

Вітаю із переходом на пенсію чудову жінку. Нехай життя ні на хвилину не стане нудніше, нехай у житті вашому буде багато щастя і добра, нехай з кожним днем ​​буде ваше здоров’я міцніше, бажаю бути коханою і чарівною скрізь і завжди.

Вітаю із переходом на пенсію чудову жінку. Це велика заслуга і цим слід пишатися. Бажаю високого достатку та розтрат на задоволення, бажаю міцного здоров’я та захоплюючих занять, бажаю чудового відпочинку та бравого настрою, бажаю веселих свят та щасливих буднів.

Вітаю чудову жінку із великою заслугою, з переходом на пенсію. Нехай розмір її відповідає рокам старанної праці та чудової роботи. Бажаю Вам чудового настрою, доброго здоров’я та щасливих днів у родинному колі.

Вітаю із пенсією. І нехай ти ще – ах, яка жінка, але пенсія заслужена і вона твоя! Бажаю не знати хвилин нудьги та смутку, бажаю нових сил та геніальних ідей, бажаю теплих зустрічей та веселих свят, бажаю добрих днів та виконання бажань. А за всім цим нехай стоїть стабільна пенсія гідних масштабів!

Чудову жінку хочу привітати із виходом на пенсію. Бажаю цікавих захоплень та корисних справ, бажаю, щоб душа завжди була весела та радісна, бажаю, щоб пенсія служила високим достатком, бажаю бравих сил та чудових ідей у ​​житті.