З вінчанням! Ви неймовірні, такі світлі та чисті, а час, що ви разом, лише фарбує. Нехай ніколи в сім’ї не з’явиться горе, а сумніву не буде місця у житті навіть маленької секунди. Кохання нехай горить, а турбота гріє.

З вінчанням! Ваші почуття викликають таке захоплення, таку гордість, що не описати словами. Бажаю будувати свої почуття нескінченно, щоб міцним було кохання і витримувало будь-які вітри.

Вітаємо Вас! Ви приклад сім’ї, що крізь роки пронесли свої почуття, не втративши навіть маленької краплі. Нехай попереду ще багато років на вас чекає разом, любіть і дбайте один про одного.

З вінчанням, друзі! Союз, який самі небеса підтвердили, нехай буде непорушною стіною стояти перед бідами та негараздами, відбивати тугу та смуток, смуток та невпевненість. Любіть одне одного найчистішим коханням!

Мої дорогі друзі, вітаю вас із вінчанням! Хочу побажати, щоб ваш зв’язок, любов, дружба та відданість з кожним днем ​​зростала все сильніше!

Друзі, з вінчанням! Нехай на небесах скріплений вами союз буде найміцнішим. Найлюблячим і найвірнішим. Ви неймовірна пара, прекрасні люди та друзі. Нехай Ангели бережуть Вас від бід.

Друзі, з вінчанням! Бажаю вам прожити довге та шалено щасливе сімейне життя, народжувати класних карапузів, побудувати будинок та посадити сад! Нехай ваше життя буде яскравим і насиченим!

Друзі, нехай день вінчання вашого стане світлим, щирим, сонячним та таким щасливим. Союз ваш нехай непорушним залишається багато років, щоб за руку вели один одного на щастя та перемоги.

Друзі, вітаю вас із вінчанням! Хочу побажати, щоб ваша любов і взаємоповага були такими ж міцними і через багато років. Нехай ваша сім’я проходить усі негаразди з легкістю, а щастя буде вашим супутником завжди!

Дорогі друзі, у цей світлий день ви станете подружньою парою не лише перед людьми, а й перед Богом. Нехай Всевишній благословить ваш шлюб на щастя та любов, добробут та достаток!