Вітаю з ніким! Якщо всі умови дотримані, бажаємо молодятам прекрасного життя в радості та достатку. Взаєморозуміння та поваги, розуміння та великого кохання. Нехай теплими та добрими будуть ваші стосунки, зберігаючи захоплення та тяжіння на довгі роки!

У коханні бажаю жити і не засмучуватися ніколи, щоб жодні проблеми не затьмарювали дні. Нехай мир і розуміння панує в кожному куточку, а посмішки та теплі слова змушують серце битися частіше. З Нікахом!

У день весільної урочистості вітаємо Вас з Нікахом, нехай цей день принесе Вам кохання, порозуміння, впевненість у завтрашньому дні та щасливе майбутнє.

Вітаю з Нікахом! Нехай увесь світ почує крики радості рідних та близьких. Нехай ваш шлюб буде міцним та щасливим. Нехай ваше життя складається з добрих та благополучних днів. Нехай Аллах благословить вас на великий успіх та спільну удачу. Нехай у вашому будинку незабаром буде чути дзвінкий дитячий сміх. Бажаю вам миру та здоров’я, гарячої любові та взаємоповаги.

Вітаю з Нікахом! Бажаю вам світлого шляху, пліч-о-пліч. Розуміння, лагідності, уваги, турботи, любові та прийняття думок та сторін один одного. Гідного життя, щирих почуттів та міцного здоров’я. Повного затишком та теплом будинку, посмішок та прекрасних стосунків!

Вітаю з Нікахом і хочу вам побажати завжди пам’ятати про вірні обіцянки, дані один одному перед Аллахом. Бажаю, щоб дружина була ковтком свіжої водиці в посушливій пустелі для свого чоловіка, щоб чоловік завжди залишався для своєї дружини добрим законом та надійним захистом від будь-яких бід та негараздів.

Вітаю з Нікахом і щиро хочу побажати ніколи не порушити своїх подружніх клятв, даних перед Аллахом, зуміти закласти міцний фундамент щасливої ​​родини, звести міцні стіни вірності, любові та благополуччя. Нехай Аллах надішле вам здорових діток, достатку вашому будинку і взаєморозуміння вашим серцям.

Вітаю з Нікахом і від душі хочу вам побажати, дорогі, надовго стати вірними союзниками та друзями, які люблять подружжя та помічників один одному в будь-якій справі. Та пошле Аллах вам світлого щастя і довгих років здоров’я, величезного блага і статку кохання в сімейному вогнищі.

Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон, нехай та сама мелодія звучить у ваших душах, наповнюючи їх добром, любов’ю і лагідністю. Нехай Аллах зберігає ваше кохання. Вітаю вас із чудовим святом – Нікахом!

Нехай Аллах благословить ваш союз, зв’яже незримою ниткою ваші душі та долі. Нехай гідно обдарує сім’ю благополуччям та порозумінням. Бажаю нескінченних почуттів, гарячої, як кров, кохання. Вітаю з Нікахом!