Від душі вітаю вас із днем ​​одруження та бажаю, щоб цей шлюб був довгим, міцним, щасливим. Нехай Господь оберігає вашу родину від негараздів та сумних звісток. Нехай Господь пошле вам славних, здорових та слухняних діток. Бажаю ставитися один до одного з трепетом та ніжністю. Бажаю дорожити своїм коханням. Бажаю назавжди поселити у своєму домі гармонію та благодать.

Ми бажаємо, щоб ваш шлюб не поступався своєю міцністю вірі, що живе у ваших серцях. Нехай ваша любов назавжди залишиться такою ж чистою і чистою, як фата нареченої. Нехай ваше вогнище буде таким же надійним і теплим, як душа нареченого. Бажаємо миру та світла. Нехай Господь подарує вам щастя, навчить смиренності та розуміння і захистить від будь-яких бід. Злагода та любов!

Нехай на небесах цей союз буде скріплений, а обіцянки виконуватимуться від щирого серця. Бажаємо вам, щоб коханням відомі були і цінували щохвилини, що дарує життя та спільний час.

Нехай ваш союз, закріплений на небесах, завжди залишається міцним та щирим. Бажаю вам тепла та затишку, щоб сімейні клопоти та турботи вас радували, щоб разом ви робили все, що підносить доля. Вітаю!

Дорогі наречені вітаю вас з цим щасливим днем! Побажаю вам бути смиренними, праведними, умиротвореними, жити по-православним законам і поняттям!

Сьогодні прекрасний день для вас двох, для ваших рідних та друзів — сьогодні ви вступили в законний шлюб і навіки пов’язали себе міцними узами кохання. Я вітаю вас і від щирого серця бажаю миру за вікном і в сім’ї, щастя в кожній миті, в кожній посмішці. Бережи вас Бог, дорогі мої. Бажаю міцного здоров’я, світлих надій, сильної віри. Нехай у ваші двері стукають тільки добрі звістки. Нехай ваші серця завжди будуть відкриті для доброти, радості та благодаті!

Вітаю вас із днем ​​весілля. Від щирого серця бажаю міцних сімейних уз. Бажаю доброго щасливого життя, в якому не буде місця прикростям і смуткам, в якому буде багато теплих слів і обіймів, у якому ви встигнете зробити багато всього доброго та чудового. Бажаю вам неймовірної сили любові, невтомної надії та сміливої ​​віри. Бережи вас Бог. Живіть славно та дружно, народжуйте здорових та чудових діток!