Дорогих наречених вітаю з одруженням! І хай перший шлюб виявився грудкою, доля подарувала вам другий щасливий шанс. Бажаю цього разу не прогаяти своє щастя, зробити все правильно, гідно та якісно!

Вітаю з днем ​​весілля. Бажаю щасливого сімейного життя без забобонів та негараздів. Бажаю абсолютного порозуміння та благополуччя у вашому будинку. Нехай цей шлюб буде міцним і довгим, нехай цей день започаткує нову епоху у ваших відносинах — епохи процвітання, любові, спільного успіху та щастя!

Від щирого серця вітаю з весіллям. Нехай у цьому шлюбі не буде дурниць і помилок, нехай попереду на вас чекає щасливе та довге життя. Бажаю вам кохання, ніжності та сімейного благополуччя років на сто, бажаю щодня зустрічати у міцних обіймах, бажаю завжди дарувати один одному посмішки, приємні слова та особливі знаки уваги.

Від щирого серця вітаю з днем ​​весілля і хочу нагадати, що перший млинець, та й шлюб теж, комом, а далі все, як по маслу. Тому бажаю вам такого життя, щоби колись було нудьгувати і думати про погане. Бажаю вам сімейної гармонії, довговічного кохання і, звичайно ж, порозуміння.

Ваші почуття неймовірно міцні, оскільки вони пройшли такі випробування. Бажаю у цьому шлюбі бути щасливими і разом проходити всі труднощі долі. Тримайтеся міцніше за руки, і частіше дивіться один одного в очі, адже саме там знаходяться всі відповіді на життєві питання, тому що саме там живе ваша любов. Нехай шлюб і не перший, але цей союз буде скріплений на небесах. З Днем весілля!

Вітаю із шлюбом! Хоч він і другий, але нехай ще більше попереду чекає неймовірних успіхів, щастя та злетів. Нехай всі повороти Вашої долі виявляються приємними і дарують радість та перемоги нескінченні. Бажаю створити цю сім’ю на все життя!

Тепер Ви окольцьовані і ми вітаємо Вас! Бажаємо Вам щасливого союзу та міцного шлюбу! Нехай щастя і любов витають навколо Вас вічність, а пристрасть кружляє в шаленому танці! Нехай Ваш шлюб не перший, але стане останнім, найщасливішим та найдовговічнішим!

Вітаю з весіллям! Бажаю, щоб цього разу все було стабільно, круто та чудово. Бажаю вам взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємопідтримки. Нехай усі розчарування залишаться у минулому. Нехай попереду на вас чекають незабутній медовий місяць і щасливі роки сімейного благополуччя.