Друзі, вітаю вас із вінчанням! Хочу побажати, щоб ваша любов і взаємоповага були такими ж міцними і через багато років. Нехай ваша сім’я проходить усі негаразди з легкістю, а щастя буде вашим супутником завжди!

Дорогі друзі, у цей світлий день ви станете подружньою парою не лише перед людьми, а й перед Богом. Нехай Всевишній благословить ваш шлюб на щастя та любов, добробут та достаток!

Велике таїнство відбулося, і Господом благословилося! Нехай зберігає Всевишнє ваше вогнище, оберігаючи його від бід і примножуючи блага ваші. Та пошле він вам діток побільше і міцнішого здоров’я. Щастя у ваш будинок!

У цей світлий день, бажаю, щоб Бог допомагав вам у сімейному житті, наставляючи на вірний шлях і обдаровуючи розумінням. Нехай ваше кохання не згасне, а тільки міцнішає з роками. Бажаю вам щирості почуттів та доброго здоров’я.

З вінчанням вас, друзі! Ви пройшли довгий шлях, пережили чимало випробувань і довели собі, що ваш вибір було зроблено правильно! Тепер ви подружжя не лише перед людьми, а й перед Богом! Нехай він примножить усі ваші здобутки та подарує вам свій власний справжній рай на Землі!

Вітаю вас із важливим днем ​​– вінчанням! Ваше кохання пройшло міцну перевірку і вистояло серед негараздів. Нехай тепер ваші душі будуть з’єднані разом молитвою, Бог благословить ваш союз, захищатиме вас від хвороб, недоброзичливців та гріховних вчинків.

Дорогі мої, я вітаю вас із вінчанням. Ви гідна подружня пара. Ви міцна щаслива родина. І хай так завжди буде. Тепер ваш шлюб священний на небесах. Тепер ваші серця навіки разом. Бажаю вам добра і миру, достатку та радості, благополуччя та вічної любові. Нехай Бог благословить вас на довге прекрасне життя.

З вінчанням! Союз Ваш прекрасний на небесах скріплений, нехай буде міцним і непорушним. Нехай роки не беруть своє, а залишають щастя та радості, ніжність та тепло. Збережіть у собі все найсвітліше, що важливо у житті. Вітаю!

З вінчанням! Ви неймовірні, такі світлі та чисті, а час, що ви разом, лише фарбує. Нехай ніколи в сім’ї не з’явиться горе, а сумніву не буде місця у житті навіть маленької секунди. Кохання нехай горить, а турбота гріє.

З вінчанням! Ваші почуття викликають таке захоплення, таку гордість, що не описати словами. Бажаю будувати свої почуття нескінченно, щоб міцним було кохання і витримувало будь-які вітри.