Сестрице, здійснилася твоя мрія, вітаю! Сьогодні на дівич-вечорі хочу побажати мріяти завжди про прекрасні справи, знай, що прагнення не марні і спільне життя буде легким. Вір у казки, диво і все обов’язково здійсниться. Важливо щоб ви ніколи не одягали маски, а щиро любили один одного.

Сестренка, рада, що ти зустріла свою долю і скоро станеш коханою дружиною! Бажаю тобі знайти надійного, люблячого, щедрого партнера в особі улюбленого законного чоловіка! Нехай твоє життя з кожним днем ​​стає все кращим! Тримаю кулачки за тебе та твій шлюб!

Сестра, нехай цей дівич-вечір залишиться в пам’яті яскравим і незабутнім днем, від якого на твоєму обличчі сяятиме чарівна посмішка. Я бажаю тобі, щоб весілля не лякало тебе, щоб ти чекала на нього, як справжнє свято, яке змінить життя на краще.

Сестричка, вітаю тебе з дівич-вечором! Бажаю, щоби цей день ти ще дуже довго згадувала з усмішкою на обличчі. Бажаю тобі стати найщасливішою жінкою на планеті!

Сестро, я хочу, щоб майбутня подія змінила життя твоє лише на краще. А дівич-вечір нехай дозволить розслабитися і насолодитися передчуттям нового життя. Вітаю!

Сестра, цей дівич-вечір буде для тебе днем, коли щастя стане твоїм постійним товаришем. Скоро ти станеш найпрекраснішою дружиною, а ваша сім’я стане взірцем чистого кохання та міцних почуттів. Вітаю!

Сестра, хай дівич-вечір запам’ятається тобі, щоб сміх і посмішки збереглися в пам’яті, а почуття спалахували все більше. Нехай передчуття майбутньої події створить навколо тебе щастя та момент очікування чогось прекрасного.

Ой, дівчата, ось і настав час видавати заміж нашу коханку. Давайте ми сьогодні добре повеселимося і поставимо крапку в незаміжньому житті нашої подруги. Бажаємо тобі щасливого шлюбу. Нехай твій статус заміжньої жінки не стане перепоною для наших зустрічей, веселих походів по магазинах, нехай у тебе завжди знаходиться хвилина посекретничати з подругами.

Ну що, дівчата, влаштуємо проводи нашій подружці, адже незабаром її принц заточить у вежі сімейних турбот і важливих побутових справ. Жартую-жартую, звичайно. Нехай твій майбутній чоловік буде гарним, дбайливим і вічно закоханим у тебе хлопчиськом. А поки його поряд немає, ми посидимо, побалакаємо та побажаємо тобі всього найдобрішого, радісного та найкращого в сімейному житті. Ти — найкрутіша наречена. І ми впевнені, ти станеш найвідміннішою дружиною!

Мої чудові дівчата сьогодні ми зібралися, щоб попрощатися з дівочим холостяцьким життям нашої прекрасної нареченої. Сьогодні ти ще наречена, а завтра станеш чудовою та найкращою дружиною. Мила, нехай тобі жодного разу не доведеться шкодувати про свій вибір, нехай твій Король ставиться до тебе як до Королеви, нехай твоє сімейне життя не стане на заваді для наших теплих зустрічей та дівочих секретів.