Сестричко, вітаю тебе з дівич-вечором. Скоро ти перевернеш сторінку життя на сімейний розділ. І я від щирого серця хочу побажати тобі не просто щасливого сімейного життя, а життя, наповненого гармонією, затишком і достатком. Бажаю сьогодні повеселитися на повну. Бажаю, щоб весілля вийшло таким, як ти й мріяла. Бажаю, щоб тобі, сестричко, вдалося стати мудрою та вічно гарною дружиною.

Сестрице, здійснилася твоя мрія, вітаю! Сьогодні на дівич-вечорі хочу побажати мріяти завжди про прекрасні справи, знай, що прагнення не марні і спільне життя буде легким. Вір у казки, диво і все обов’язково здійсниться. Важливо щоб ви ніколи не одягали маски, а щиро любили один одного.

Сестренка, рада, що ти зустріла свою долю і скоро станеш коханою дружиною! Бажаю тобі знайти надійного, люблячого, щедрого партнера в особі улюбленого законного чоловіка! Нехай твоє життя з кожним днем ​​стає все кращим! Тримаю кулачки за тебе та твій шлюб!

Сестра, нехай цей дівич-вечір залишиться в пам’яті яскравим і незабутнім днем, від якого на твоєму обличчі сяятиме чарівна посмішка. Я бажаю тобі, щоб весілля не лякало тебе, щоб ти чекала на нього, як справжнє свято, яке змінить життя на краще.

Сестричка, вітаю тебе з дівич-вечором! Бажаю, щоби цей день ти ще дуже довго згадувала з усмішкою на обличчі. Бажаю тобі стати найщасливішою жінкою на планеті!

Сестро, я хочу, щоб майбутня подія змінила життя твоє лише на краще. А дівич-вечір нехай дозволить розслабитися і насолодитися передчуттям нового життя. Вітаю!

Сестра, цей дівич-вечір буде для тебе днем, коли щастя стане твоїм постійним товаришем. Скоро ти станеш найпрекраснішою дружиною, а ваша сім’я стане взірцем чистого кохання та міцних почуттів. Вітаю!

Сестра, хай дівич-вечір запам’ятається тобі, щоб сміх і посмішки збереглися в пам’яті, а почуття спалахували все більше. Нехай передчуття майбутньої події створить навколо тебе щастя та момент очікування чогось прекрасного.