Я дуже рада, що ви створили міцну сім’ю, що ваша любов житиме вічно і буде гордістю та прикладом. Завжди вірте один одному і не завдавайте болю і бережіть все те, що будуватимете. Вітаю вас!

Вітаю з весіллям! Нехай складатиметься в житті все за сценарієм, з яким буде щастя, щоб сім’я з кожним днем ​​міцніла, як і ваше кохання. Бережи свою дружину, зроби її найщасливішою, будь чоловіком, за яким вона піде на край світу.

Дорогі наші, я дуже рада, що створили ви сім’ю. Хай буде вона міцна, кохайте один одного і цінуєте. А тобі, сину, я бажаю берегти свою кохану, від усіх негараздів закривати і просто любити та зберігати вірність.

Дорогі діти, в день весілля бажаємо вам жити мирно, дружно, весело та в достатку! Поважайте почуття одне одного та дивіться в один бік. Чекаємо на спадкоємців, здорових і красивих, як ви!

Діти, вітаю вас! Ви стали сім’єю, міцною, люблячою, такою ідеальною та красивою. Ваша пара нехай завжди служитиме прикладом того, як можуть любити люди, цінувати один одного і берегти.

Діти дорогі, прийміть наші найщиріші вітання з вашим днем ​​весілля! Нехай він буде логічним продовженням вашої історії кохання та відкриє для вас нові горизонти щастя!

Милі діти! Сьогоднішній день дуже багато важить і для мене. Сьогодні я не тільки проводила сина в шлюб, а й знайшла чудову дочку. Наша сім’я стала більшою — чи це не радість? Благословляю вас на створення міцного та щасливого подружнього союзу! Живіть, люблячи і розуміючи один одного, не піддаючись зневірі та іншим дрібним негараздам.

Дорогий сину, ти моя гордість. Синку та мила моя невістка, тепер ви родина. Від щирого серця вітаю вас з днем ​​весілля. Нехай цей день у подальшому житті завжди буде радісним та приємним святом. Тобі, мій сину, я бажаю мужності, рішучості, впевненості, стійкості та сили, щоб завжди залишатися мудрим головою сім’ї. А тобі, люба невістка, бажаю наснаги, терпимості, ніжності, проникливості та сміливості, щоб завжди «бути шиєю» і спрямовувати свою «голову», тобто чоловіка, у потрібний бік. Пам’ятайте, діти, життя одне! І я бажаю вам прожити її красиво, весело, щасливо. Бережіть один одного. Любіть, цінуйте кожен момент та разом втілюйте мрії у реальність!

Дорогий наш син! Я дуже рада бачити тебе таким щасливим. І мене переповнюють почуття, адже сьогодні у нас з’явилася чудова донька. Діти, вітаю вас із початком сімейного шляху! Нехай ваш союз буде міцним, дружнім і на все життя. Ставтеся один до одного дбайливо, з повагою та розумінням. Нехай вашого кохання не буде кінця, щоб, скільки б не минуло років, ваші почуття залишалися незмінними, теплими, ніжними та романтичними. Не бійтеся труднощів. Що б не трапилося, ми неодмінно вам допоможемо, підтримаємо або дамо пораду, але бажаю, щоб їх було якнайменше. Сьогодні на вас двоє, але ми чекаємо, що скоро ваша сім’я збільшиться ще мінімум удвічі. Живіть щасливо, дорожите своєю любов’ю та насолоджуйтесь суспільством один одного!

Дорогий мій синку! Ти в мене вже дорослий. І ти вже твориш свою сім’ю. Нехай твій батько буде тобі прикладом, як бути господарем у домі, як поважати свою дружину і виховувати дітей. Нехай твоя дружина стане для мене донькою. Ставися до неї дбайливо і з любов’ю. А ти, дочко, тепер дбай про мого сина. Тепер він твій чоловік. А я тільки допомагатиму і поради роздавати. А ти, сину, не ображай мою нову доньку. Знай, що має заступницю, і це я. Живіть дружно. Ставтеся один до одного з повагою. Зважайте на думку один одного. Все вирішуйте спільно. Бережіть свої почуття. Для цього повсякденне життя розбавляйте романтикою. Сину, не забувай дружині дарувати квіти, і без приводу теж. Роби їй подарунки просто так. Дрібні радості роблять життя яскравим і не дають любові згоріти без сліду. Живіть без сварок, сварки руйнують сім’ю. Не ревнуйте без приводу, ревнощі вбивають почуття. Завжди розповідайте одне одному, нічого не приховуйте. Недомовленість народжує непорозуміння, а воно вже народжує підозру і, як наслідок, ревнощі, агресію, скандали. Кохання тримається на вмінні поступатися один одному. Пам’ятайте це та уникайте сварок. Тепер, коли я дала вам важливі поради, бажаю вам великого і світлого кохання і величезного щастя!