Я, як будь-який батько, шалено радий, що син сьогодні став найщасливішим чоловіком. Нехай у вашій родині ніколи не буде сварок і образ, щоб розуміли ви один одного з першого погляду. Любіть та бережіть себе.

Я вітаю вас із створенням сім’ї! Я радий за сина, за його вибір, який найвірніший і найправильніший. Я хочу, щоб щастя дарували ви один одному і ніколи не шкодували про свій вибір. Пам’ятайте, що найкращі ви найкращі!

Я пишаюся своїм сином, вибором серця його та ставленням до своєї тепер уже дружини. Нехай ваша родина буде міцна, стали міцнішою, щоб вона росла, і жило завжди в будинку величезне і непідробне щастя.

Вітаю вас! Я хочу, щоб наречена була найулюбленішою, найкрасивішою, ніби за стіною щоб почувала себе з чоловіком. Нехай у відповідь вона подарує всю свою любов і ніжність, ласку та тепло. Запам’ятайте цей день та збережіть у пам’яті!

Мій син, я пишаюся тим. Що сьогодні ти наречений, чоловік, хто стане стіною, опорою та підтримкою своєї родини та дружини. Нехай ти будеш завжди любимо, а союз ваш ангели в небі охороняють. Вітаю!

Живіть душа в душу, любите кожну секунду, дякуйте за можливість бути поряд з коханою людиною. Нехай завжди буде привід для посмішки та відмінного настрою. Разом добивайтеся добрих результатів.

Дорогі діти, вітаю вас із днем ​​весілля! Синку, бажаю вам створити таку міцну родину, яку нічого не зламає. Будьте завжди підтримкою та опорою один для одного. Злагода та любов!

Дорогі діти, в цей світлий день бажаю вам миру та злагоди, розуміння та терпіння, гарних почуттів та вчинків, великих успіхів у всіх починаннях! Будьте благословенні, дорогі мої діти! Кохайте одне одного все життя! З Днем весілля!

Діти з днем ​​весілля вас! Ідіть однією дорогою, взявшись за руки, дивіться один на одного, а не на всі боки, будьте підтримкою і опорою один одному в труднощах! І нехай ваш медовий місяць триває вічно!

Милі діти, прийміть і мої привітання з днем ​​вашого весілля! Живіть гладко, любите міцно, спілкуйтесь солодко! Щастя вам сімейного та благополуччя у всьому!