Діти, вітаю вас із чудовою подією — створенням нової родини! Як мама я бажаю вам ні на хвилинку не розчаруватися у виборі один одного, підтримувати у всі тяжкі часи і, звичайно ж, продовжувати свій рід чим більше, тим краще!

Дорога дочка! Дорогий мій зять! З величезною радістю і хвилюванням я говорю ці слова на вашу честь: вітаю вас із вступом до законного шлюбу! Я і всі ті, хто тут присутній, раді та щасливі за вас! Діти, так хочеться передати вам мудрість своїх років, уберегти від помилок та труднощів! Своєї доньці я скажу так: дівчинко моя, завжди шануй чоловіка. Що б не трапилося, підтримай його, вір у нього. Так ти даси чоловікові величезні сили. Не лінуйся готувати хороший обід, годуй чоловіка смачно та щедро, клич за стіл хороших друзів та гостей. Хлібосольний будинок – щасливий будинок! Будь бажаною та красивою для чоловіка. Хоч сто років проживете разом, будь гарною і на людях, і вдома. І пам’ятай, що найкраща прикраса – це твоя добра посмішка! Дорогий зять! Я дуже рада, що моя дочка обрала такого молодця. Бережи мою дівчинку, піклуватися про неї і будь вірним. Не забувай, що коли дружина сяє, то сяє весь дім, а якщо дружина засмучується, то смуток у всьому домі. Багато в чому настрій дружини залежить від тебе. Діти, бережіть ваше кохання, цінуйте і підтримуйте один одного. Живіть щасливо багато років!

Діти мої, цього знаменного для вас і для нас дня я хочу побажати вам великого-великого щастя, полум’яного кохання і пристрасних почуттів. Доню, тобі я хочу побажати, щоб поряд з чоловіком ти почувала себе як за кам’яною стіною, почувала себе коханою та потрібною. Однак сама не забувай бути справжньою хранителькою вашого сімейного вогнища. Тобі, мій любий, бажаю бути оточеним любов’ю, ніжністю, турботою та теплом. Бажаю, щоб поряд зі своєю дружиною ти почував себе вдома. Однак сам бережи її, частіше говори ласкаві слова та компліменти. Зроби так, щоб вона цвіла поряд з тобою. Дорогі, дбайте один про одного, любіть усім серцем, і нехай з вами буде щастя!

Цього дня моя голубка вилітає із нашого сімейного гнізда і починає облаштовувати своє. Дорога донечко, синку — милий зять, я бажаю вам довгого-довгого життя без проблем, суєти та прикростей. Вітаю вас із весіллям! Нехай ваша сім’я завжди залишається міцною, стійкою, дружною, щасливою. Нехай усі зміни в житті будуть лише на краще. Нехай Бог нагородить вас здоровими чудовими дітьми. Нехай у вашому будинку ніколи не буде нудно і похмуро. Бажаю вам любові найщирішої, трепетної, справжньої та взаємної!

Я пишаюся вами, кожен із вас став мені рідною дитиною. Дочка стала гордістю, а наречений став сином, якого я берегтиму і не дозволю образити. Бажаю вам любити, бути чесними і ніколи не впускати сварки та розлуки у життя.

Я вас вітаю! Нехай між вами на все життя збережеться ця міцна ниточка кохання, що ви створили. Я пишаюся тим, що ви зважилися на цей крок, за вибір доньки і просто за те, що можу провести цей день у такому колі.

Нехай буде більше розуміння, поваги, гарних промов та гідних вчинків. Цінуйте один одного, робіть щасливими, вибирайте правильні слова, вирішуйте будь-які проблеми з легкістю, щиро прощайте і ніколи не втрачайте контакту.

Вітаю, мої добрі, рідні та кохані. Я мрію, щоб у вашій родині ніколи не було сварок, щоб розуміли одне одного та поважали. Нехай моя дочка кохана завжди буде, піклується про чоловіка та відчуває підтримку.

Мої любі, як я щаслива говорити вам ці слова сьогодні! Я вітаю вас із днем ​​вашого весілля! Побажання тільки одне – зберігайте ваше кохання, оберігайте його від усіх негараздів і тоді все у вас вийде і складеться!

Мої дорогі, в цей день скріпили ви серця, свої почуття огорнувши коконом, що захищає від негараздів. Нареченій, своїй дочці коханій, бажаю щастя, а нареченому завжди відчувати себе найважливішим та потрібним. Вітаю!