Молодята, сьогодні день нехай іскриться вашими усмішками, щоб родина стала зразковою, міцною, непорушною. Кохання нехай гріє навіть у найхолодніші зими, а щастя обіймає та береже. Вітаю!

Молодята, нехай цей день запам’ятається вам не лише святом, а й тим, що з цього дня душі ваші з’єдналися, а любов набула неймовірної сили. Бажаємо завжди йти в одному напрямку та тримати за руку один одного.

Молодята, цього дня скріпили Ви свої серця, що люблять одне одного і живуть одним цілим. Нехай буде ваш нехай застелений лише щастям та посмішками, турботою та ніжністю у кожному слові, вчинку та дотику.

Молодята, цього дня нехай щастя оточує, а узи, якими ви поєднали свої серця, стануть міцними та надійними. Будьте ласкаві і вірте один одному кожну секунду життя. Вітаємо!

Бажаємо ніколи не збиватися зі шляху, яким ваша сім’я йде на щастя. Нехай сварки не поділяють вас навіть хвилини, а стіни будинку лише освідчення в коханні чують і гучний сміх, що тішить душу.

Дорогі наречена та наречений, у ваш день світить сонце та співають птахи, а це означає, що навіть матінка-природа благословляє вас на щасливе подружжя. Бажаємо вам берегти третину і ніжність у душі, розуміння та довіру у стосунках.

Дорогі молоді, вітаю вас із Днем весілля! Ви прекрасні у вашому щастя, бережіть його, зберігайте вашу любов і почуття, примножуйте їх і щедро ділитеся один з одним!

Дорогі молодята, ви зробили серйозний крок у нове життя! Позаду залишаться друзі, вечірки та самотність, а попереду на вас чекає яскраве, наповнене життя! Нехай ваш спільний шлях буде легким та радісним! З весілля вдень! Гірко!

Дорогі молодята, вітаю вас із таким значущим для вас днем, Днем весілля! Нехай ваша сім’я завжди буде щаслива і живе у мирі та злагоді! Любіть одне одного і завжди зберігайте в душах взаємоповагу, ніжність та ласку! Нехай усі ваші мрії здійсняться, адже разом ви обов’язково досягнете всього, чого забажаєте!

Дорогі молодята, цього знаменного і радісного дня хочеться побажати вам безхмарного щастя і мирного неба над головою. Також бажаю вірності, сімейного затишку, добробуту, взаємної підтримки та розуміння. Бажаю крокувати пліч-о-пліч по спільному шляху, втілюючи мрії в реальність, домагаючись всього, що для вас важливо. Бажаю вам довгих років цікавого життя та здоровеньких слухняних діточок!