Діти любі мої, як же я радий вітати вас сьогодні! Нехай день вашого весілля назавжди залишиться у вашій біографії одним із найщасливіших днів! Бажаю вам зберегти ваше кохання на довгі-довгі роки!

Ось і створила дочку моя сім’ю, стала найкрасивішою та найулюбленішою нареченою. Нехай ніколи ти не засумніваєшся у своєму виборі, навіть секунди не подумаєш, що зробила помилку. Залишайся єдиною, кохай і цінуй те, що ви будуєте разом.

Вітаю! Я дуже радий, що моя дочка кохана, щаслива і очі її горять як ніколи. Нехай сім’я, що ви створили, буде зразком, прикладом та гордістю вашою. Ви чудова пара та прекрасні люди.

Вітаю з днем ​​весілля, діти! На правах батька нареченої даю вам установку на щасливе, довге, забезпечене, наповнене цікавими поїздками та моментами життя. Потопайте в коханні одне одного!

Дорогі наші молодята! Вітаю вас із радісним для нас усіх та щасливим для вас святом – днем ​​вашого весілля! Бажаю вам щастя на довгі роки. Дорога моя рідна донечка, ось ти і стала дружиною. Будь щаслива у шлюбі. Бережи чоловіка. Турбота про нього лягла на твої тендітні плечі. Будь хорошою господинею в будинку, щоб нам з твоєю мамою не було за тебе соромно. Годуй чоловіка смачно і досхочу, зустрічай з роботи з посмішкою. Розумій, що на роботі чоловік втомлюється та нервується, а вдома йому потрібен відпочинок. Нехай у вас панують мир, спокій і гармонія. Живіть дружно. Ставтеся один до одного з розумінням та повагою. Пам’ятайте, що краще вчасно замовкнути, аніж посваритися. Пронесіть вогонь кохання, яке горить зараз у ваших серцях, через все ваше довге життя. Дочко, ти хранителька домашнього вогнища. Саме ти маєш підтримувати вогонь та зберігати. Ось таке тобі випало нелегке завдання. Мудрості тобі та терпіння. А тобі, зять, мужності та сили. Прекрасного вам життя!

Доню, ти для мене назавжди залишишся моїм наймилішим янголятком, найкрасивішою принцесою! Я бажаю тобі жити у коханні та в радості у щасливому шлюбі. Нехай обраний тобою чоловік стане тобі надійною опорою та підтримкою, а ти йому – надійним тилом.

Дорогі наші наречений та наречена! Вітаю вас із днем ​​весілля! Для вас цей день урочистий, радісний та незабутній. Сьогодні ми дочку віддаємо заміж і до іншої сім’ї. Для нас цей день хвилюючий, радісний, але трохи сумний. Дочка стала дорослою та починає самостійне життя. Зять тепер ти для нас як син. Звертайся за допомогою та порадою, якщо виникне така потреба. Ми з матір’ю завжди допоможемо, аніж зможемо. А головне бережи нашу дочку. Живіть дружно. Нехай у вашому домі панують мир та любов. Ставтеся один до одного з порозумінням та повагою. Навчіться поступатися один одному. Живіть без сварок. Скандали руйнують сім’ю. Намагайтеся усі питання вирішувати спокійно. Бажаю вам довгого щасливого життя. Красиві, здорові діти. Живіть у радості, любові та гармонії!

Доню, в день весілля бажаю тобі з прекрасної нареченої перетворитися на люблячу, вірну, щасливу заміжню жінку! Наречений, у твоєму обличчі я знайшов сина! Приходь до мене за порадою та допомогою, бережи мою дочку, люби її та цінуй!

Дорогі наші діти, я щиро вітаю вас, радію за вас і благословляю. Я хочу сказати, що пишаюся вибором своєї доньки, схвалюю його та поділяю з нею її радість. Нехай між вами завжди панує любов, щоб наречений, а тепер уже й чоловік, так само берег мій скарб і не давав ніколи образити. Між вами завжди панує тільки нехай розуміння, відчувається підтримка, турбота та не відчувається холод. У вашу родину ніколи не впускайте сварки і брехня, розставання і недомовки, хай не буде їм місця в стінах вашого дому, нехай не пригнічують вони душу і серце, не псують настрій. Тільки щастя щодня, нехай все більше розпалюється між вами полум’я кохання, щирих почуттів та ніжності. Вітаю зі святом, рідні наші, бережіть себе, свою родину та один одного, кожну секунду життя.

Дорогі наші діти, вітаю вас від щирого серця зі створенням нової родини! Бажаю жити в любові, достатку та повазі, а тобі, зять, я хочу завжди захоплюватися і просто любити свою дружину!