Дорогі батьки та гості, дякую, що святкуєте наш день з нами! Дякуємо за тепло ваших душ, за мудрі настанови та дорогі серцю слова! Намагатиметься відповідати заданій вами планці!

Дорогі наші, дякую, що поділяєте з нами нашу радість, підтримуєте наше щастя, усміхаєтеся і говоріть прекрасні слова від щирого серця! Дякую за ваші подарунки та любов, запальні танці та сльози, просто за те, що ви всі тут. Ми вас любимо!

Улюблені батьки, шановні та довгоочікувані гості, наші почуття сьогодні просто досягли небес, кожен із вас допоміг вирости крилам у нас за спиною. Дякую, що розділили цей день з нами, подарували нам радість та тепло ваших усмішок. Ви найкращі!

Улюблені батьки та дорогі гості, цей день ми з вами провели, а він був неймовірним. Дякую, що підтримали та розділили з нами ці емоції. Ви найкращі, ви чудові, ви неповторні. Ми поділилися з вами почуттями та своїм щастям!

Дорогі батьки, дякуємо за ваше кохання та тепло! Дякую, що ви з нами поряд у чудовий день нашого життя, у день весілля. Дорогі гості, дякуємо, що провели це свято з нами та стали частинкою нашої родини!

Шановні батьки вітаємо вас із Днем весілля ваших дітей! Шановні гості, дякую вам за те, що прийшли на свято, щоб підтримати молодих. За те, що поряд у цей радісний для нареченого та нареченої день. За привітання та теплі побажання, та подарунки. Дякую за конкурси, ігри, пісні, танці. За всю ту радісну та святкову атмосферу, що ви привнесли цього весільного дня. Бажаємо вам гарного настрою та веселого свята! Шановні батьки для вас цей день особливий. Ваші діти стали дорослими і вже зв’язали себе шлюбом. Тепер вони мають свою сім’ю. Для вас цей день ще трохи сумний. Вам ще доведеться звикати до того, що ваші діти вже сімейні. Таке життя. Але попереду у вас інша радість – це онуки. І знову діти, турботи, тривоги. І знову життя повториться спершу. Сьогодні урочисте, радісне та веселе свято. Не час для смутку та смутку. Бажаємо вам відмінного настрою, лише позитивних емоцій та гарних вражень. Нехай день буде веселим та чудовим для всіх!

Дякую за те, що прекрасний цей і важливий для нас день, ви розділили з нами, переживаючи, підтримуючи та говорячи такі важливі та теплі слова. Особливу подяку хочеться сказати вам, батьки, за те, що ви були поруч завжди, кожну секунду і допомогли прийти до того, що зараз ми такі щасливі.

Наші найулюбленіші, найкращі батьки, наші неймовірні гості, дякую кожному з вас, що цей день у такій чудовій компанії провели. Ми довіряємо вам у всьому, показуємо почуття, ділимося емоціями. Нехай і вам цей день стане особливим і теплим.

Наші улюблені та єдині батьки, найпрекрасніші та найдобріші гості, цього дня ми шалено щасливі, що нам випала можливість розділити з вами наше щастя, поділитися емоціями, любов’ю та бачити у відповідь ваші усмішки. Не описати словами все те, що діється в грудях. Дякую!

Ми зробили це. Тепер ми одна сім’я. І ми дуже раді, що це свято з нами розділили наші дорогі та улюблені люди. Милі батьки, ближче за вас нікого немає. Ви завжди допоможете справою та порадою. З вами не страшна жодна проблема. Дякую за вічне кохання та підтримку. Дякую і вам, дорогі гості, за те, що є, за те, що поряд, за те, що щиро радієте за нас. У цей пам’ятний для нас день ми хочемо побажати великого справжнього щастя і, звичайно ж, міцного здоров’я. Нехай у ваших очах завжди горить вогник кохання, доброти та надії. Нехай у житті кожного з вас трапляється тільки добре. Спасибі всім. Ми вас любимо.