Дорогі діти, кохана доню, з весілля вдень! Нехай цей день відкриє новий розділ у вашому сімейному житті! Будьте люблячим, щасливим, дбайливим подружжям! Бережіть свої почуття та розмінюйте їх на дрібниці життя та побутові труднощі!

Діти милі, ось і настав цей день – день народження вашої родини! Нам, як батькам, звичайно, хочеться бачити вас щасливими в сімейному житті. Нехай вам у цьому допоможе ваша любов, взаємна повага та терпіння!

У цей день уклався союз ваш, що міцними узами пов’язаний, що не зруйнувати його навіки. Нехай кожен з вас цінує і любить, піклується та береже, будує та оберігає. Дочко, будь щасливою, нехай твій вибір стане найвірнішим і найправильнішим.

Будьте рішучими і справедливими, частіше йдіть на поступки, обіймайте один одного, заряджайте позитивними емоціями, проводьте час разом і цінуйте кожну мить вашого сімейного щастя. Ніколи не сумуйте, тверезо оцінюйте будь-які ситуації.

Доню, вас вітаємо з тим, що створили сім’ю. Нехай сварки ніколи не прийдуть у ваш будинок, а щастя буде найвірнішим і найсильнішим охоронцем. Любіть, цінуйте, бережіть та будуйте. Нехай росте сім’я та міцніє.

Дорогі наші діти, дочко, зі святом! Нехай цей день стане справжнім святом, яке відзначатимете довгі роки. Бажаємо любити один одного, відчувати підтримку і чути тільки найтепліші слова.

Сьогодні – чудове свято. Мила доню, дорогий зять, ми щиро вітаємо вас із весіллям. Нехай вашу родину не турбують ні лиха, ні проблеми. Нехай ваше життя буде сповнене щасливих надій та радісних подій. Нехай у вашій парі головними будуть обидва капітани. Нехай ваш корабель впевнено пливе курсом благополуччя. Дорогі діти, бережіть один одного і пам’ятайте, що сім’я — найпотаємніше, що має людина. І ми бажаємо вам з кожним днем ​​наповнювати світ сім’ї добротою, усмішками та гарним настроєм.

Вітаємо вас, дорогі діти. Нехай це весілля буде гучним і веселим. Нехай цей день назавжди залишиться у пам’яті щасливим святом. Ми бажаємо вам стати найміцнішою та найкрасивішою подружньою парою. Бажаємо завжди боротися за сімейний добробут. Бажаємо спільно та вміло вирішувати будь-які проблеми. Дорогі донечка та зять, нехай у вашому будинку завжди буде затишно та радісно. Нехай у ваших серцях завжди живе кохання та ніжність. Гірко!

Наші кохані, ми дуже раді, що з наших батьківських сімей вилетіли такі діти, що подорослішали, і готові будувати своє затишне гніздечко. Нехай воно завжди буде сповнене любов’ю, теплотою ваших сердець, підтримкою, усмішками вранці, ароматним чаєм серед завірюхи, гучним сміхом дітей, достатком та гармонією. Ми завжди будемо вас підтримувати та радіти вашим успіхам! Будьте щасливі!

Ми знаємо, як сильно ви любите одне одного. І, хоч як сумно батькам відпускати з-під свого крила дочку, але ми справді щасливі. Тому щаслива наша дочка. І ми дуже раді, що обранець до нашої доньки така чудова людина. Цілісний, чуйний, уважний, сильний і дбайливий. Із таким ніколи не страшно. Нехай ваше життя завжди буде сповнене любов’ю, взаємоповагою, розумінням одне одного. Цінуйте та бережіть один одного. І тоді ваш корабель кохання з легкістю зуміє подолати всі шторми. Нехай ваша любов зміцнюється з кожним днем. Нехай у вас буде багато дітей. Будьте вірні один одному. Вмійте чути одне одного. І нехай у вашій родині завжди буде достаток та добробут.