На наше весілля запрошуємо вас ось цього дня _________ і в цей час _________. За адресою _______ приходьте. Ми дуже чекаємо, не підведіть.

Ми раді запросити Вас на наше урочисте одруження, яке відбудеться ____________ до _____. Ваша присутність стане для нас чудовим подарунком цього знаменного дня. До зустрічі!

Дорога подруга! Запрошую тебе на свято, щоб порадіти за моє щастя. На моєму світлому святі життя ти зможеш; привітати молодих, показати свою шикарну сукню та оцінити моє весільне вбрання, смачно поїсти та попити, потанцювати з красенем — свідком і отримати шанс на швидке власне заміжжя. Для цього потрібно лише зловити букет нареченої. З нетерпінням чекаємо _____ (числа) у ______________ (місце).

Подруго, я запрошую тебе на своє весілля. Я дуже хочу, щоб у цей день ти поділила зі мною мою радість та хвилювання. Мені так звично, що у важкі хвилини ти завжди підтримаєш, коли нерви вже межі. Я дуже тебе чекаю!

Подруго, запрошуємо тебе на наше весілля. Ти дорога і близька людина. І це свято ми хочемо поділити з тобою. З твоїм запалом і з твоєю посмішкою цей день для нас стане ще яскравішим, веселішим і радіснішим. Міцно обіймаємо і чекаємо на весілля.

Кохана подруго, я запрошую тебе на дуже важливий день! Мені хочеться, щоб за традицією ми провели його разом, щоб ти, як завжди, підтримувала мене і допомагала впоратися з хвилюванням. Я запрошую тебе на весілля, як найважливішого для мене гостя.

Чудову подругу запрошуємо на обряд нашого одруження! Дуже будемо раді твоїй присутності!

Шановні (улюблені мої, мої рідні)!… (дата) у нашому житті відбудеться урочиста та знаменна подія – день нашого весілля. Серед тих, хто має прийти на це важливе для нас торжество, неповторне і незабутнє, і розділити з нами нашу радість, ми хотіли б бачити і вас. (Ми раді будемо бачити вас як дорогі гості на нашому весіллі і т. д.). Урочистість проходитиме… Переконливо просимо вас прийти до … (вказати час).

Раді повідомити Вам, що _дата за адресою_ відбудеться захід на честь нашого одруження. І ми неодмінно чекаємо на Ваш теплий візит. Сподіваємося, що ви зможете розділити з нами наше щастя та веселощі, зробити наше свято яскравим, світлим, добрим та незабутнім.

Запрошуємо вас на наше свято, на свято на честь створення нашої родини — на наше весілля. Щиро сподіваємося, що ви зможете залишити у цей день усі справи та турботи та прибути на свято нашого кохання. Ми будемо дуже раді, якщо зможемо розділити з Вами радість та щастя, захоплення та світлі почуття.