Кохана подруго, я запрошую тебе на дуже важливий день! Мені хочеться, щоб за традицією ми провели його разом, щоб ти, як завжди, підтримувала мене і допомагала впоратися з хвилюванням. Я запрошую тебе на весілля, як найважливішого для мене гостя.

Чудову подругу запрошуємо на обряд нашого одруження! Дуже будемо раді твоїй присутності!

Дорога подруга! Запрошую тебе на свято, щоб порадіти за моє щастя. На моєму світлому святі життя ти зможеш; привітати молодих, показати свою шикарну сукню та оцінити моє весільне вбрання, смачно поїсти та попити, потанцювати з красенем — свідком і отримати шанс на швидке власне заміжжя. Для цього потрібно лише зловити букет нареченої. З нетерпінням чекаємо _____ (числа) у ______________ (місце).

Подруго, я запрошую тебе на своє весілля. Я дуже хочу, щоб у цей день ти поділила зі мною мою радість та хвилювання. Мені так звично, що у важкі хвилини ти завжди підтримаєш, коли нерви вже межі. Я дуже тебе чекаю!

Подруго, запрошуємо тебе на наше весілля. Ти дорога і близька людина. І це свято ми хочемо поділити з тобою. З твоїм запалом і з твоєю посмішкою цей день для нас стане ще яскравішим, веселішим і радіснішим. Міцно обіймаємо і чекаємо на весілля.

Дорога подруго, у мене незабаром намічається важлива подія — моє весілля! Хочу, щоб у цей день мене оточували лише найближчі люди, а ти, безперечно, одна з них! Саме тому я буду щиро рада бачити тебе на своєму святі! З собою бери чудовий настрій та море позитивних емоцій!

Дорога подруго, ми запрошуємо тебе на наше весілля. Ти завжди була і, сподіваюся, будеш моєю підтримкою, моїм гарним настроєм, моїм порадником. І в цей важливий і щасливий день ми хочемо, щоб ти була найкрасивішою та найвеселішою гостею на нашому урочистості. Чекаємо на тебе на весіллі, люба наша.

Дорога подруга! Я маю неймовірне бажання, яке ти просто зобов’язана виконати. Я хочу, щоб ти була на весіллі. Нехай твоя посмішка вестиме мене до вівтаря, висвітлюючи мені шлях і даруючи спокій. Я знаю, що ти мій талісман, який завжди приносить мені удачу та гармонію!