Дорогі онуки, з днем ​​весілля, милі. Сьогодні у моїй душі свято, а на очах сльози радості. Ви такі красиві, такі закохані, такі світлі, такі щирі. Бажаю, щоб так було все ваше довге спільне життя. Дай Бог вам здоров’я та миру, достатку та міцної любові. Живіть у розумінні та розкоші, наповнюйте світ своєї сім’ї лише світлими та прекрасними моментами.

Онуки, на весілля хочеться побажати лише такого кохання, від якого в грудях буде тепло і чудово. Ніколи нехай у хаті не лунають сварки, а обійми будуть найміцнішими. Вітаємо!

Наша дорога доню, сьогодні ми віддаємо тебе в руки надійного чоловіка! Нехай ваше сімейне життя буде сповнене щастя, любові, порозуміння та матеріального благополуччя! Даруйте один одному тільки ніжність, ласку та турботу! Всіх благ вам, рідні діти!

Мила наша дівчинка, люба донечко, ти сьогодні одружилася, тепер у тебе своя сім’я. Бажаємо тобі бути вірною хранителькою сімейного вогнища та дбайливою господинею. Будьте щасливі з чоловіком, один одним міцно кохані і завжди життєрадісні.

Мила доню, вітаємо тебе в день твого весілля, будь щасливою дружиною і матір’ю, бережи сімейне вогнище від життєвих негараздів. Нехай у Вашій сім’ї завжди живуть любов, вірність, порозуміння та повага один до одного. Злагода та любов!

Доню, вітаємо тебе із заміжжям. Нехай з чоловіком буде лад і порозуміння, нехай у вашому домі горить світло любові та надії, нехай у вашому житті буде мир і благо. Бажаємо тобі, доню, стати чудовою та справною господинею, дбайливою дружиною та мамою.

Дорога та улюблена наша донечка! Вітаємо тебе, найкрасивішу та найніжнішу наречену, з днем ​​одруження. Бажаємо стати найщасливішою дружиною та матір’ю, жити у коханні та злагоді зі своїм чоловіком довгі роки, зберігаючи в серці емоції цього дня.

Дорога доню! Сьогодні тобі особливий день – ти створюєш свою сім’ю. Бажаю пронести ваше з чоловіком любов через все життя, набути взаємної поваги, зберегти терпіння. Порада та любов, здорових та красивих дітей!

Милі онуки, від щирого серця вітаю вас з вашим весіллям. Рідні, хочу вам побажати довгих років спільного блага та достатку, неземного кохання та радості, відмінного здоров’я та удачі. Нехай вам завжди вдається долати життєві перепони та залишатися щасливими, незважаючи ні на що.

Дорогих онуків сьогодні вітаю від щирого серця з днем ​​одруження. Милі голубки, я вам хочу побажати спільної дороги сімейного щастя та благополуччя, великого успіху та удачі. Бажаю міцно любити один одного, довіряти і поважати, бажаю довгих років здоров’я та достатку, миру та розуміння.