Сьогодні наша маленька дівчинка вийшла заміж! Це дуже зворушлива подія для двох люблячих сердець. Вітаємо вас і бажаємо, щоб довгі роки вашого спільного життя були наповнені щастям, любов’ю, зворушливими та трепетними подіями, ніжністю, порозумінням та підтримкою. Будьте щасливі!

Щиро вітаємо вас з днем ​​весілля, наші милі діти. Дорога доню, сьогодні ти щаслива наречена, а вже завтра станеш щасливою дружиною. Дорогий зять, тепер ти наш син, і ми завжди тебе підтримаємо у будь-якому починанні. Ми бажаємо вам, діти, любові та благополуччя, довгого життя в достатку та радості. Нехай у вашій родині завжди панує лад, нехай у вашому домі завжди буде затишно, нехай ваші мрії завжди здійснюються.

Милі діти, сьогодні ви зробили важливий крок: ви створили сім’ю! Ми щиро бажаємо вам довгих щасливих сімейних літ! Нехай ваше спільне життя будується на любові, підтримці, довірі та розумінні! Найголовніше – любіть, поважайте та цінуйте один одного! І нехай все у вас складатиметься так, як ви мріяли!

Мила доню, сьогодні ти залишаєш наш будинок і вирушаєш у плавання на корабель своєї родини. Вітаємо тебе і твого чоловіка – нашого чудового зятя, з днем ​​весілля. Будьте щиро щасливі та кохані один одним. Бажаємо тобі, дочко, стати чудовою дружиною та чудовою господаркою, найулюбленішою жінкою та чудовою мамою. Нехай чоловік тебе носить на руках і оберігає від бід. Бажаємо вам довгих років добра і миру.

Мила донечка і дорогий наш зятечку, вітаємо вас із вашим весіллям. Будьте щиро щасливі, міцно кохані одне одним і завжди життєрадісні. Ми бажаємо вам доброго добробуту, світлого затишку, миру за вікном та в будинку, радісних подій та великої удачі.

Дорогі наші діти, улюблена донечко, улюблений зятек, ми вітаємо вас з днем ​​весілля і, перш ніж крикнути «гірко», хочемо побажати вам довгого радісного, щасливого, дружнього, благополучного спільного життя. Нехай ваша сім’я не знає бід і печалів, нехай ваш склад незабаром поповниться чудесними дітлахами, нехай у ваших серцях ніколи не буде образ і зневіри, нехай вас береже Господь. Порада та любов вам, рідні. А тепер… Гірко!

Дорогі наші діти – улюблена донечка та зять, ми вас щиро вітаємо з днем ​​весілля. Ми бажаємо, щоб у вашого сімейного дерева було міцне коріння і пишні гілки, бажаємо вам завжди бути щасливою подружньою парою, яка матиме найчудовіші діти на світі — наші чудові онуки.

Дорогі діти, вітаємо вас із днем ​​весілля. Донечко наша, наш дорогий зять, будьте щасливі у шлюбі, не дозволяйте гордині та заздрощі сторонніх втручатися у ваші стосунки, бережіть один одного і завжди розумійте, прагнете своїх мрій, а у разі труднощів звертайтеся до нас. Бажаємо вам здоров’я та достатку, славних діток – нам хороших онуків, а також ладу, удачі та вічного кохання!

Дітки наші дорогі, вітаємо вас із цією чудовою подією, з вашим одруженням! Тепер наша донечка у міцних обіймах та під надійним захистом. Бажаємо вам, улюблені наші, побудувати міцну та благополучну сім’ю, бажаємо довгих років здоров’я та щирого кохання, бажаємо вам великих успіхів та доброго достатку, бажаємо світлої радості та ніжності. І дозволимо побажати собі здоровеньких та міцненьких онуків.

Діти дорогі, ми вас щиро вітаємо з вашим весіллям! Відтепер ми маємо і зятек-синок. Рідні наші, будьте щасливі та кохані. Ми бажаємо вам прожити довге життя, наповнене світлом, приємними та радісними подіями, благополуччям, достатком, веселощами та удачею. Порада та любов, добрі наші!