Дорогі діти, рідний наш синку, мила невісточка, вітаємо вас із днем ​​весілля! Бажаємо жити мирно та дружно, щасливо та весело, заможно та красиво. Нехай ваша сім’я міцнішає і росте, нехай ваші почуття не втрачають своєї сили та ніжності, нехай ваше спільне життя сповнене радості, світлих емоцій та надій. Благополуччя вам, рідні наші, здоров’я та найбільшого щастя.

Діти улюблені та добрі, вітаємо з днем ​​одруження. Бажаємо, щоб ти, синку, став найкращим і добрим чоловіком, а ти, невестушка, була чудовою дружиною та підтримкою чоловіка. Дітки, живіть у мирі та злагоді, здоров’я вам на довгі роки, поваги, любові та благополуччя.

Синку, вітаємо тебе з днем ​​весілля! Ти знайшов своє єдине і неповторне кохання! Бажаємо вам завжди бути разом, ділити печалі та радості, підтримувати один одного та оберігати. Величезного вам сімейного щастя, кохання, достатку, благополуччя та миру!

Наші діти, дорогі, вітаємо вас із днем ​​вашого весілля! Ми щиро раді, що доля звела нашого сина із такою чудовою дівчиною, яка тепер стала нашою донькою. Улюблені наші, будьте нескінченно щасливі та улюблені, бажаємо вам сімейного блага та тепла, достатку та радості, поваги та розуміння, віри один в одного та підтримки, процвітання, удачі та слухняних дітлахів.

Милі наші діти, вітаємо вас із вашим весіллям. Синку, ти тепер став чоловіком, захисником та охоронцем своєї родини. Бажаємо тобі і нашій дорогій невестушці великого щастя, добробуту, взаєморозуміння, щирого кохання та радісних свят, доброго здоров’я та високого достатку, чудових діток та добра.

Дорогий синку і улюблена невестушка, цього знаменного дня ми бажаємо вам щастя і всіх земних благ! Нехай у вашому будинку завжди будуть достаток, багато радості та звучить веселий дитячий сміх! Бажаємо вам непорушною любові, море ніжних почуттів один до одного та благополуччя у всьому!

Дорогий син і наша мила невістка, вітаємо вас щиро з днем ​​весілля. Нехай ваше життя буде наповнене щастям і благом. Нехай у будинку незабаром з’являться дзвінкий дитячий сміх і шум брязкальця. Нехай ваша любов завжди залишається міцною та щирою. Нехай удача та везіння завжди йдуть з вами в ногу.

Дорогі наші синок та невісточка, вітаємо з днем ​​весілля! Нехай сімейне життя буде щасливим. Нехай ваше щире кохання буде вічним. Бажаємо вам завжди підтримувати та розуміти один одного, виховувати чарівних діток і частіше гостювати у батьків. Достатку вашому дому та всіх добрих благ вам, рідні.

Дорогі наші діти, вітаємо вас із днем ​​весілля. Синку, бажаємо тобі стати найдбайливішим чоловіком, надійним главою сім’ї. Невестушка, бажаємо тобі бути найдбайливішою дружиною, вірною хранителькою сімейного вогнища. Живіть у достатку, діти, даруйте одне одному кохання та відраду. І нехай Господь береже ваш шлюб. Здоров’я вам, благополуччя та чудових дітлахів незабаром!

Дорогі дітки, зі святом вас, з днем ​​вашого весілля! Син наш коханий, нехай у тебе вийде стати бравим захисником своєї сім’ї та її головою. Нехай твоя чудова дружина тебе щиро любить і дорожить тобою. Нехай ваша сімейна чаша завжди буде наповнена благом та щастям. Нехай буде світлим і довгим ваш спільний життєвий шлях.