Дорогі діти, тепер я став батьком для вас обох. Вітаю вас із одруженням. Я щиро бажаю вам щасливого життя, довгих років здоров’я та спільних успіхів, прекрасних діток, добробуту та тепла в будинку, достатку, вірного та міцного кохання, радості та удачі.

Діти, сьогодні ви ступили на спільну стежку життя, то нехай ця дорога для вас завжди буде щасливою, доброю, і якщо десь буде слизько чи сльота, обов’язково підтримуйте один одного. Прийміть від батька побажання міцного здоров’я, міцного кохання та міцного зв’язку між вами. Нехай ні вітри долі, ні заздрість людей, ні обставини життя не зможуть вас зламати, нехай у вашій родині постійно панує лад і порозуміння. Порада та любов вам, діти.

Мої діти, вітаю вас від щирого серця. Як батько я хочу побажати вам миру та щастя, благополуччя та розуміння, вірності та поваги, терпіння та чуйності, ніжності та взаємності, щирості та радості, достатку та здоровеньких діток.

Як батько, даю вам повчання. Прикро сказав хто, промовчите, образу геть гоніть. Дуйтеся один на одного якнайменше. Зберігайте в душах трепетне почуття до кінця своїх днів, плекайте один одного. Нехай зв’язок ваш буде вічним і міцним!

Дорогі мої, чудові діти, тато вас вітає з вашим весіллям. Побажати хочу вам миру над головою, вічного благополуччя та щастя, здорових дітлахів та ладу в сім’ї, взаємоповаги та міцного кохання, достатку в домі та радості.

Дорогі мої діти, батько щиро вітає вас з днем ​​весілля. Бажаю ціле життя прожити, воркуючи закоханими голубками, бажаю зуміти зберегти вогнище свого кохання за будь-яких обставин, бажаю залишатися щасливими в кожному дні та миті.

З днем ​​весілля, любі діти. Від щирого серця бажаю вам великого і світлого щастя. Нехай буде мудрою та дбайливою дружина, нехай буде вірним і відповідальним чоловік, нехай будуть у вас слухняні та здорові діти, нехай буде завжди мир і достаток у вашій родині, дорогі мої. Порада вам та любов.

З днем ​​весілля, дорогі діти! Сьогодні ви наречений і наречена, а завтра бажаю вам стати люблячим, турботливим, щасливим подружжям, яке дорожить сім’єю, яке народить мені чудових онуків, які доб’ються в житті всього, про що мріють. Живіть багато і щасливо, вірте один в одного і бережіть сім’ю. Здоров’я вам, достатку, миру та удачі!

Дорогі молодята, вітаю вас з великою та радісною подією — з днем ​​весілля! Я, як батько, безмежно щасливий за свою дитину, яка знайшла свою половинку. Щастя вам, величезного кохання, безмежного тепла та трепетного ставлення один до одного, багато радості та неймовірних відчуттів від життя. Люблю вас!