Вітаю із радісною подією, з днем ​​весілля! Бажаю, щоб кожна мить вашого союзу була прекрасною. Нехай завжди гарячими будуть обійми та трепетне ставлення один до одного. Нехай сонячним та безтурботним буде ваш спільний шлях. Кохання, добра, добробуту! З любов’ю, тесть.

Вітаю вас, діти, з днем ​​одруження. Зятю, нехай моя донечка буде за тобою, як за кам’яною стіною, донечка, береги вогнище та щастя родини. Нехай у вашому домі буде багато свят та радості, нехай у ваших серцях вічно живе кохання одне до одного.

Дорогі мої діти, вітаю вас із весіллям. Зятю, тепер на твоїх плечах лежить відповідальність за сімейне щастя, благополуччя вашого будинку і вірність подружжю. Бажаю вам, хлопці, все життя прожити, розуміючи один одного з півслова та окриляючи ніжністю свого кохання.

Я як тесть, безмірно радий тому, що утворилася така прекрасна сім’я, чия любов служить прикладом, чиї щирі почуття і йдуть від самих сердець. Нехай завжди такою ж міцною парою будете ви, бережете кохання та один одного.

Вітаю, діти, вас із весіллям. Тепер маю новий статус у житті — тесть. Доню, будь щаслива і завжди шануй чоловіка свого, зятю, будь вірним і люблячим чоловіком. Бажаю вам, діти, миру, радості, щастя та благополуччя.

Сьогодні донечку віддав я заміж і набув нового статусу життя, тепер я тесть. Милий зяток і дорога донечко, вітаю вас з одруженням і бажаю завжди розуміти один одного, завжди любити і піклуватися. Будьте щиро щасливими і народите мені чудових онуків.

З днем ​​весілля, любі діти. Даю вам свій наказ: дочко, будь зразковою і розуміючою дружиною, зятю, будь вірним і дбайливим чоловіком, обоє любите один одного і радуйте з кожним днем, живіть у достатку і скоріше подаруйте нам онуків. Усіх благ вашій молодій сім’ї, дорогі діти.