Дорогі мої онуки, щасливі діти та радісні молодята, вітаю від щирого серця вас з днем ​​вашого весілля. Бажаю прожити довге і щасливе спільне життя, не знаючи горя і образ, бажаю бути один для одного пристрасними коханцями, добрими друзями, коханими та дорогими чоловічками. Благополуччя та миру у ваш будинок.

Дорогі онуки, бабуся щиро вас вітає з днем ​​вашого весілля. Бажаю вам, мої добрі, жити довго та красиво, щасливо та весело, благополучно та успішно, здорово та чудово. Бажаю рідкісних сварок і радісних примирень, невгасного кохання і щастя, що наростає з роками.

Дорогі онуки, милі молодята! Сьогодні ви поєднали свої долі в одне ціле, створили щось святе — сім’ю. Зумійте зберегти ті ніжні почуття, які привели вас сьогодні до вівтаря. Усією душею та серцем бажаю лише щастя, любові, благополуччя та розуміння. Гірко!

Милих онуків щиро вітаю від душі з днем ​​весілля. Дорогі та щасливі голубки, будьте щасливі і зумійте пронести щирість і тепло своєї любові та віри крізь роки, бажаю вам достатку та благополуччя, миру над головою та здорових дітлахів.

Милі мої та дорогі онуки, вітаю вас з днем ​​вашого весілля і хочу побажати довгих років щасливого життя та благополуччя, нев’янучої любові та щирих почуттів, міцної родини та розуміння в ній, світлих надій та радості.

Милі мої онуки, вітаю з вашим весіллям і від душі бажаю вам довгих років сімейного блага та щастя, затишного будинку та світлої радості, нескінченного кохання та вірного достатку, здорових діток та бравої удачі на спільному шляху.

Милі мої онуки, бабуся щиро рада за вас, за вашу родину. Вітаю вас із одруженням. Дай Бог вам спільного щастя та благополуччя, міцних та здорових діток, життєвого ентузіазму та доброго достатку, великої любові та удачі.

Милі онуки, бабуся вас вітає з вашим весіллям. Голубки мої, бажаю вам довгих років спільного щастя і радості, великого і незгасного кохання, світлого блага в домі та здоров’я всієї родини.

Дорогі мої онуки, вітаю вас із вашим весіллям. Бабуся бажає вам довгого-довгого життя в щастя, любові, розумінні та повазі, міцного здоров’я сім’ї, достатку та благополуччя, радості, затишку в будинку та слухняних діток.

Дорогі та милі мої онуки, вітаю з днем ​​вашого весілля. Бабуся бажає вам світлого миру та доброго добробуту, міцної любові та сімейного щастя, чудових діток та взаєморозуміння, затишного будинку та достатку в ньому.