Дорогі діти, сердечно вітаю вас із днем ​​одруження. Тепер уже ваша мама бажає вам довгих років щастя та блага, здоров’я та любові, радості та веселощів. Нехай ваш дім буде світлим і затишним, а атмосфера в домі — доброю і приємною.

Любі мої! Сьогодні відбулася чудова подія – ви стали чоловіком та дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді. І пам’ятайте, що ви тепер одне ціле. Бажаю вам поповнення в сім’ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння та поваги на довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

Дорогі мої діти, я вітаю вас із вашим весіллям. Мама вас міцно любить і бажає вам великого та світлого щастя на довгі роки. Милі мої, нехай ваше сімейне життя ніщо не зможе затьмарити. Нехай вашим спільним прагненням та мріям ніхто не зможе завадити. Любіть одне одного та бережіть себе. У добрий шлях — до сімейної радості та благополуччя.

Дорогі мої діти, сьогодні хочу привітати вас із днем ​​одруження! Від душі бажаю вам прожити довгі та щасливі роки, створивши міцну родину. Шлях ваші відносини сімейні будуються на взаєморозумінні, підтримці та терпінні. Любіть одне одного, даруйте щастя та турботу один одному. А доля нехай обдарує вас удачею та благополуччям.

Дорогі мої діти, мама вітає вас із днем ​​весілля. Голубки мої, дай Бог вам щастя та благополуччя, достатку та здоров’я. Бажаю, щоб ви стали міцною та дружною сім’єю, вірною подружньою парою, яка виховає чудових діток, посадить цілий сад плодоносних дерев та наповнить свій будинок світлим затишком та теплотою своїх сердець.

Дорогі мої діти, ваша мама вітає вас із днем ​​весілля! Я хочу побажати, щоб ви щиро любили один одного і зберігали теплоту ваших сердець, щоб ви жили у мирі та злагоді, добробуті та здоров’ї. Нехай Бог вам пошле чудесних діток, море світлого щастя та доброго успіху.

Дорогі мої діти! Хочу побажати вам, щоб ваш шлюб був щасливим, міцним та надійним. Нехай радість, веселощі, дзвінкий сміх, благополуччя, успіх та успіх будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю вам великого і міцного кохання! Будьте променем світла та опорою один для одного завжди!

Дорогі діти, прийміть від тепер уже вашої спільної мами привітання з цим чудовим святом — днем ​​вашого одруження. Будьте по-справжньому щасливі, любите міцно один одного, впевнено будуйте свою благополучну та сильну родину. І не втрачайте віри та надії у скрутну хвилину. Живіть у мирі та злагоді.

Дорогі діти, вітаю вас із цією радісною подією! Бажаю щоб ваш шлях був усіяний пелюстками троянд і вистелений килимовою доріжкою! Щоб на ньому якомога рідше зустрічалися невдачі та прикрощі, ваш союз був міцним та багаторічним! І між вами завжди панували любов, повага, порозуміння та терпіння.

Дорогі діти, вітаю вас із початком сімейного життя та укладанням шлюбного союзу. Живіть у любові та гармонії, достатку та радості, бережіть та поважайте один одного, зберігайте та зміцнюйте свій шлюб. Нехай не розлучать вас неприємності та труднощі. Бажаю вам, щоб любов супроводжувала вас по всьому шляху від молодості до старості.