Дорога мамо, тепер у тебе з’явився ще один життєвий статус – свекруха. Ми тебе любимо та дорожимо тобою і в день нашого весілля хочемо сказати тобі «дякую» за розуміння, підтримку, допомогу та благословення. Мамо, ми бажаємо тобі здоров’я та достатку. Обіцяємо бути частими гостями на твоєму порозі і, сподіваємося, незабаром порадувати тебе онуком чи онукою.

У день весілля хочеться привітати свекруху. Побажати відмінного настрою, прекрасного самопочуття, квітучої краси та душевного тепла. Нехай вашою любов’ю та турботою будуть оповиті ще не одне покоління. Здоров’я, достатку, виконання задуманого та багато щастя!

Свекруха, цього дня я хочу сказати Вам спасибі. Ви чудова людина, яка весілля це зробив найбільш запам’ятовується і кращим. Нехай відтепер щастя переслідуватиме Вас і вестиме за руку.

У день нашого весілля я щиро рада, що в мене тепер є друга мама моя свекруха. Мила, бажаю нам взаєморозуміння та довіри, будьте щасливі та здорові. Дякуємо за чудове виховання Вашого сина, за справжнього чоловіка та міцну опору.

У день весілля вашої дочки, будьте найвеселішими та життєрадісними, адже діти щасливі тоді, коли щасливі їхні батьки. Бережіть ваші взаємини, нехай у сім’ї завжди панує затишок та душевний спокій!

Вітаю вас, тепер ви чоловік і дружина, і ніхто не сміє вас тепер дражнити «тілі-тілі-тісто». Живіть дружно, багато і щасливо. І цукерки, і проблеми діліть порівну. Не лайтеся, не дражниться. Бережіть один одного, народжуйте слухняних та здорових діток. Та й самі залишайтеся безжурними хлопцями, яким разом все під силу!

Вітаю вас із весіллям. Принц завоював серце принцеси. І тепер попереду у вас довге щасливе життя. І нехай це життя буде справжньою доброю казкою. Бажаю вам міцного кохання і багато грошей, щоб утримувати величезний будинок, щоб обом мати круті машини, щоб виконувати всі свої мрії, щоб подорожувати будь-якими країнами і островами.

Із весіллям! Сім’ї міцної, безперервних посмішок. Щоб у домі чути сміх і завжди була гарна погода. Бажаю Вам завжди залишатися один з одним у світі та розумінні. Вітаю!

Із весіллям! Нехай любов завжди оточує, а ви даруватимете мені посмішки та турботу. Нехай наша міцна сім’я стане прикладом і гордістю, щоб життя не кидало нас з боку на бік. Гармонії турботи, щастя та любові!

Вітаю! Я хочу побажати, щоб ніколи не сварилися, щоб усі ділили навпіл і говорили одне одному лише добрі слова. Бажаю гарних вчинків, компліментів та просто щастя, що оточить кожен ваш день.