Тепер у моєму житті з’явилася людина, яка не залишить у складній ситуації, допоможе порадою та ділом. Дорогий тесть, дякую Вам за таку чудову дочку, виховану, розумну, красиву, талановиту. Сердечно обіцяю берегти Вашу кровинку – мою дружину, обіцяю поважати вас – батьків і частіше вибиратися до Вас у гості. Бажаю Вам, тесті, здоров’я, оптимізму, впевненості, достатку та удачі.

Сьогодні у мене велике свято, я одружився з найпрекраснішою дівчиною. І тепер у мене з’явилася ще одна людина, яка, сподіваюся, стане для мене батьком, добрим другом та порадником. Це мій тесть. Я вам хочу сказати спасибі за Вашу добру, красиву, чудову та найкращу дочку і щиро бажаю міцних сил та довгих років щастя.

Дорогий наш тесть! Вітаємо тебе з одруженням твого сина! Бажаємо молодій родині щастя, довголіття та благополуччя. А тобі шановний тесть, міцного здоров’я, довголіття та життєвих сил. І нехай ваша нова сім’я завжди буде веселою, дружною та позитивною.

Дорогий і шановний тесть, цього дня — день нашого весілля я забираю Вашу дочку у своє життя, ми тепер родина. Обіцяю завжди любити її та піклуватися про неї, дарувати щастя та радість. Дякую Вам за Вашу чудову дочку – мою прекрасну дружину, тепер ми разом і зуміємо подолати будь-які перешкоди.

У цей щасливий і радісний день для мене, коли я став чоловіком найпрекраснішої дівчини на світі, я хочу подякувати батькові цієї чарівниці. Дорогий тесть, дякую Вам за чудове виховання, доброту душі та неймовірну красу Вашої донечки. Я щиро завжди її любитиму, піклуватися про неї і з кожним днем ​​робитиму щасливіше.

Тесть, вітаю Вас! Нехай теплі слова на весілля прилітають з усіх боків, щоб Ви пишалися і вірили в щирість почуттів і в нескінченне кохання, що спалахнуло і сплелося воєдино!

Ура, я одружився, тепер моя кохана — моя дружина, тепер у мене в житті з’явилася людина, яка допоможе на ділі та порадою, яка не залишить у біді і зрозуміє мене. Це мій чудовий тесть! Тату, я говорю Вам за все спасибі і хочу від душі побажати Вам бадьорих і міцних сил, бездоганного здоров’я і лише благополучних днів у житті.