Сьогодні такий прекрасний день, коли з’явилася чудова та міцна родина, а Ви носите почесне звання найкращої тещі. Нехай дружні завжди будете, щоб давали лише слушні поради та пишалися сім’єю. Вітаю!

Я щасливий, адже тепер я став чоловіком найпрекраснішої на світі жінки. А ще мені радісно від того, що в моєму житті з’явилася людина, яка, як рідна мати, розуміє, спрямовує і всім серцем бажає добра. Мила теща, дякую Вам, за теплоту душі, за чуйність серця. Я бажаю Вам, мамо, завжди бути такою живою, енергійною, бадьорою, веселою, процвітаючою у всьому і просто чудовою жінкою. Здоров’я Вам та чудового настрою, яким Ви завжди будете з нами ділитися.

Сьогодні у мене з’явилася не тільки чудова дружина, а й чудова щітка. Люба моя, я сподіваюся, що старі та смішні анекдоти будуть не про нас, що в нас завжди буде порозуміння, щире кохання та підтримка. Бажаю моїй тещі міцного здоров’я, оптимістичних сил та вічної краси.

Сьогодні свято моєї душі та мого серця — я став законним чоловіком моєї коханої та бажаної жінки, а значить у мене тепер є теща! Мамо, я хочу сказати Вам «дякую» за щирість і доброту, за таку прекрасну дочку та за Ваше терпіння. Бажаю своєї тепленькій здоров’я, незгасної краси і великої удачі у всьому.

Моя прекрасна тещенька, дякую Вам за безсонні ночі та важливі дні, які Ви віддали моїй жінці, дякую за те, що виховали її такою чудовою, доброю та порядною, дякую за те, що тепер і я Вас називаю мама. Сьогодні наше свято ми щиро щасливі і я хочу Вам побажати жити також щасливо, вітати і дарувати нам свою теплу посмішку.

Дорога теща, сьогодні, в день весілля, хочу вас привітати! Побажати благополуччя та процвітання, достатку та тепла, підтримки та душевного спокою! Нехай у вашому житті все складається найкраще. Діти виросли, побут налагоджений, тепер настав час отримувати задоволення і насолоджуватися кожною миттю! Добра вам і всіх благ!

Цього чудового й радісного дня в мене з’явилася ще одна чудова жінка в моєму житті — моя теща. Люба моя, дякую за чудову донечку, за мою чудову дружину. Хочу побажати Вам доброго здоров’я, душевного тепла та радості, благополуччя та сімейного щастя.

Сьогодні чудовий та чудовий день. Тепер у мене є моя прекрасна дружина, а ще й добра, мила теща. Мамо, бажаю Вам здоров’я міцного, добробуту, довгих років щастя та краси. Ми завжди будемо раді теплим зустрічам, спільним святам та веселощам.