Дорогі наші батьки, у день нашого одруження хочемо висловити Вам слова любові та визнання за Вашу батьківську працю, турботу, терпіння та допомогу. Будьте завжди поруч із нами, допомагайте нам мудрими порадами, зігрівайте довгі роки своїм теплом.

З днем ​​весілля я вітаю вас, нехай сімейне життя для вас завжди буде доброю казкою. Нехай кожен ваш день буде безтурботним та радісним. Живіть, душа в душу йдіть життя рука в руці. Кохання вам величезного, як сам всесвіт. Постійного порозуміння та незгасаючого щастя.

Дорогі та улюблені наші дітки, сьогодні один із найурочистіших днів у Вашій долі, день, коли Ваші серця з’єдналися. Бажаємо Вам бути щасливою, міцною та дружною сім’єю, крокувати по життю разом, справлятися з усіма труднощами спільно, берегти своє кохання, жити в гармонії та взаєморозумінні.

Щиро вітаємо з днем ​​весілля! Бажаємо, щоб Ви завжди любили та розуміли один одного. Щоб Вам не було нудно вдвох і будь-яку справу Ви, як і раніше, робили разом. Щоб Ви разом ще прожили довгі щасливі роки.

Наші улюблені мама і тато, ми нескінченно пишаємося вами і тією любов’ю, яка долає все і вірна своїм клятвам! Бажаємо невичерпного щастя та ще десятка річниць!

Милі наші та дорогі, найкращі у світі батьки, вітаємо вас з днем ​​весілля та щиро бажаємо сімейного затишку, щастя та достатку, подружньої вірності, порозуміння та любові, доброї надії, удачі та радості ваших сердець.

Дорогі батьки, вітаємо вас із днем ​​весілля. Бажаємо міцного здоров’я та багаторічного сімейного благополуччя. Дякую вам за щасливі дні нашого дитинства, і нехай дні вашого життя будуть такими ж теплими, добрими та радісними.

Дорогі батьки, ви наш приклад для наслідування! Ваше кохання та щирі міцні почуття не можуть не розчулювати! Будьте щасливі і нехай багато років ваш союз тішить нас!