Щиро вітаємо вас з весіллям вашої красивої, розумної та чарівної донечки! Бажаємо, щоб їй щастило у сімейному житті, надійного плеча поряд, довгих років щастя та у майбутньому здоровеньких діток!

Бажаю тобі цього чудового дня стати найщасливішою! Нехай любов і радість завжди живуть у твоєму серці, а міцна опора надійно стоїть на захисті від бід і проблем. З Днем весілля.

Ви доньку свою заміж віддали, зібрали її в нове та щасливе життя, сповнене прекрасних уроків, щастя та життєвих поворотів, які ведуть до перемог. Нехай сім’я, яку вона створила, стане взірцем та ідеалом.

Ось і стала дочка зовсім дорослою, самостійною та великою, пролетіли роки, що моргнути не встигли. Тепер має свою сім’ю, а Ви щасливі батьки заміжньої доньки. Вітаємо!

У день весілля вашої дочки, будьте найвеселішими та життєрадісними, адже діти щасливі тоді, коли щасливі їхні батьки. Бережіть ваші взаємини, нехай у сім’ї завжди панує затишок та душевний спокій!

Сердечно вітаємо зі Весіллям Вашої Дочки! Нехай буде менше хвилювань за Вашу дитину, адже вона тепер у добрих, міцних руках, свого законного чоловіка! Бажаємо Вам частіше зустрічатися і збиратися великою родиною за обіднім столом! Зі святом!

Нехай ваша донька буде щаслива у шлюбі, оточена нескінченним коханням, та обдарована посмішками щодня. Нехай завжди слідує вашим мудрим порадам, ділиться своїм щастям з вами, і в майбутньому порадує потомством.

Вітаємо із весіллям! Нехай ваша дочка завжди буде в надійних руках, оточена турботою та любов’ю. Нехай подружжя принесе справжнє жіноче щастя, адже коли щаслива ваша кровиночка, щасливі й батьки.

Щиро вітаємо з весіллям дочки! Бажаємо, щоб зять для Вас став сином, щоб разом відзначали всі значущі події. Нехай Вам завжди вистачає сил та здоров’я підтримувати молоду родину та балувати онуків.

Я щиро вітаю вас з весіллям вашої донечки! Бажаю, щоб ваша принцеса, ставши заміжньою, жила, як справжня королева, щоб її сімейне життя складалося зі щасливих днів та добрих свят. А вам я хочу побажати, щоб дочка завжди була частим гостем у вашій оселі, щоб ви для неї завжди залишалися дорогими, коханими людьми, які і допоможуть, і підтримають, і підбадьорять. Порада та любов молодим, здоров’я та пошани батькам.