У день весілля хочеться привітати свекруху. Побажати відмінного настрою, прекрасного самопочуття, квітучої краси та душевного тепла. Нехай вашою любов’ю та турботою будуть оповиті ще не одне покоління. Здоров’я, достатку, виконання задуманого та багато щастя!

Свекруха, цього дня я хочу сказати Вам спасибі. Ви чудова людина, яка весілля це зробив найбільш запам’ятовується і кращим. Нехай відтепер щастя переслідуватиме Вас і вестиме за руку.

У день нашого весілля я щиро рада, що в мене тепер є друга мама моя свекруха. Мила, бажаю нам взаєморозуміння та довіри, будьте щасливі та здорові. Дякуємо за чудове виховання Вашого сина, за справжнього чоловіка та міцну опору.

Дорога мамо, тепер у тебе з’явився ще один життєвий статус – свекруха. Ми тебе любимо та дорожимо тобою і в день нашого весілля хочемо сказати тобі «дякую» за розуміння, підтримку, допомогу та благословення. Мамо, ми бажаємо тобі здоров’я та достатку. Обіцяємо бути частими гостями на твоєму порозі і, сподіваємося, незабаром порадувати тебе онуком чи онукою.

Сьогодні я стала дружиною, тепер перед нами новий шлях – шлях сімейного життя. Сьогодні в мене з’явилася ще одна мама – дорога свекруха. Я хочу сказати Вам «дякую» за такого впевненого та сильного чоловіка, який став моїм чоловіком, дякую Вам за постійну підтримку, щире розуміння, співпереживання. Мила свекруха, мамо, я бажаю Вам здоров’я, сил, терпіння, наснаги та завжди чудового настрою, бажаю Вам завжди залишатися такою ж енергійною, життєрадісною, доброю, чуйною та доброю.

Мила моя свекруха, цього дня я щиро хочу подякувати вам за те, що виховали в сині справжнього чоловіка, дякую за ваше розуміння та добре серце. Я неодмінно буду чудовою невісткою, яка завжди з вами поділиться своїми переживаннями, радістю та щастям.

Дорога моя, люба свекруха, Ваш син тепер став моїм чоловіком. Я щиро вдячна Вам за те, що виховали в ньому прекрасну і добру людину, справжнього і сміливого чоловіка. Дай Бог Вам міцного здоров’я та щастя, нехай між нами завжди буде порозуміння, довіра та любов.