Дорогий тату, сьогодні Ви стали ще й свекром. Дякую Вам за те, що завжди підтримуєте нас і належите до будь-якої ситуації з розумінням. Я дуже рада, що в мене такий свєкор, справжній батько. Ми бажаємо Вам, тату, бравих сил та здоров’я, удачі та терпіння для успіху в кожній справі. Нехай син завжди залишається Вашою гордістю, а я — невістка намагатимусь бути Вашою втіхою.

У цей щасливий і радісний день, день, коли я вийшла заміж за найдобрішу, найсильнішу, сміливішу, найрозумнішу і найкрасивішу людину, в чому велика заслуга його батька, я хочу подякувати саме йому. Це тато мого чоловіка, тепер мій чудовий свекор. Будьте міцно здорові, щасливі та успішні у будь-якій справі.

Звірятко, на весілля нехай звучать найтепліші і найщиріші слова. Нехай навколо будуть люди, які всією душею переживають за сім’ю і підтримують у скрутну мить і годину. Бажаю завжди пишатися цим союзом!

Мій дорогий свєкор, у це щасливе наше свято я хочу Вам подякувати за чудове виховання сина, за справжнього чоловіка та доброї людини в одній особі. Низький уклін Вам та довгих років щасливого життя.

Я заміжня тепер, а значить у мене з’явився не тільки чоловік, і ще один чоловік, який, я сподіваюся, завжди зрозуміє, підтримає і дасть слушну пораду. Дорогий свєкоре, тату, я хочу сказати Вам, що мені дуже пощастило з таким свекром, дякую, що Ви завжди залишаєтеся таким добрим, відкритим, веселим, справедливим. Від щирого серця хочу побажати Вам здоров’я та сил, удачі та ще багатьох успіхів у житті. Я знаю, що Ви не тільки залишитеся добрим батьком, а й станете чудовим дідом!

Шановний наш свекр! Щиро вітаємо тебе з днем ​​весілля прекрасної дочки! Ваша родина росте та наповнюється новими, яскравими та позитивними особистостями. Бажаємо ж вашій новій, дружній родині процвітання, благополуччя та довголіття! А тобі дорогий свекр, міцного здоров’я, витримки, терпіння та ентузіазму.

Милий свєкор, дорогий тату, у день нашого весілля я Вас хочу подякувати за браве виховання сина, за справжнього чоловіка та вірного захисника та побажати Вам доброго здоров’я, міцних сил та удачі. З Вашим сином мені тепер не страшні життєві перешкоди та перепони на шляху до нашого щастя.