Вітаю щиро з днем ​​законного заволодіння один одним! Я бажаю вам, солоденькі, багато грошей у сімейному бюджеті, міцних обіймашок і пристрасних цілашок, добрих людей на спільному шляху і довговічного щастя вам на віки вічні.

Вітаю вас, дітлахи. Ви окольцевали один одного, так будьте добрі, пестіть і плекайте один одного, радуйте щодня один одного тім’ячками, обнімашками, всякими ніжностями і приємностями. Бажаю вам капітального щастя та величезних грошів.

Вітаю Вас із днем ​​весілля! Бажаю любові, миру і добра, а головне, щоб дружина зустрічала зі сковорідкою не тому, що чоловік провинився, а для того, щоб подарувати йому гарну картоплю!

Вітаємо молодят! Пройдіть шлях земною однією доріжкою. Якщо спіткнеться один, інший неодмінно підтримає. Нехай життя буде солодким, як цей торт. Нехай гіркі сльози ллються лише від цибулі.

Бажаю главі сімейства бути спокійним і терплячим котиком у руках коханої, а дружині гарною, яскравою рибкою. А кіт без рибки знаєте, не може! Сильної любові, чудових буднів бажаю вам, і більше муррррчать! З Днем весілля.

Бажаємо жити широко, весело. Нехай гості тільки звані приходять до вашої оселі. Бажаємо нареченому, щоб теща менше його кусала, а частіше на шматок сала кликала. А нареченій побажаємо, щоб чоловік приходив завжди вчасно і в кишені з получкою.

Дорогі молодята! Нехай у вашому сімейному житті не буде розкиданих шкарпеток і пересолених борщів, пиляти в будинку буде тільки пила, а гіркота зустрічається тільки в огіркових попок. Бажаю разом зустріти пенсію!

Ось і настав день, після якого ви вже нікуди не подінетесь один від одного! Нехай узи шлюбу ніколи не здаються важкими кайданами, а лише зближують, дарують тепло. Нехай солодке кохання допоможе пережити найгірші моменти.

Разом, як яблуня з яблучком. Насолоджуватися один одним, як бджоли – квітами. Любити так, що Ромео з Джульєттою позаздрять. Благополуччя таке, щоб мільйонери непритомніли. Мудрості величезної, що перевищує гору Еверест. Років спільно стільки, скільки всі математики світу не порахують. І друзів, вірних як мушкетери! З Днем весілля!

Вітаю вас із законним шлюбом! Сьогодні ви вступили на шлях, де на вас чекають найнезвичайніші та непередбачувані ситуації. Ви найголовніше, стійте прямо на цьому обраному шляху, щоб пані успіх не повернувся до вас задом! А ще бажаю вам купу маленьких, схожих на вас діточок, які подарують вам незабутні відчуття у вашому житті!