Ось і закінчилися будні, які були проведені у справах та турботах. Попереду новий щабель, низка відпочинку, насолоди життям та безтурботні дні. Нехай цей час стане приводом для нових звершень та завдань, які неодмінно треба виконати!

Вітаю від щирого серця Вас, чудова жінка, з цією важливою і доброю подією. Тепер у вашому житті є пенсія, якої, я сподіваюся, вистачить для реалізації до села невиконаних бажань. Нехай перехід на пенсію анітрохи не затьмарить Вашої душі, нехай Ваше серце, як і раніше, радіє життю та кожному новому дню, нехай завжди знаходиться цікаве заняття для душі та тіла, нехай у Вашому домі завжди буде достаток та затишок.

Вітаю добру та милу жінку з переходом на пенсію. Бажаю, щоб стало більше вільного часу для щастя, радості та теплих зустрічей з рідними, бажаю високого достатку та сімейного благополуччя, бажаю цікавих та захоплюючих занять, свята для душі та міцного здоров’я.

Вітаю Вас із виходом на пенсію! Через довгі роки старанної та нелегкої роботи Ви нарешті зможете видихнути. Нехай у наступний час все, чим Ви займатиметеся, Вам подобатиметься і не Вас втомлюватиме. Нехай здоров’я не підводить. Нехай ви зможете побувати там, де давно хотіли. А найголовніше — це, щоб пенсія була у вас хороша. Дбайте про себе і не забувайте радіти кожному моменту свого відпочинку!

Пенсія – це той період, коли можна нарешті відпочити і присвятити хоч трохи часу собі, своїм бажанням та життєвим уподобанням. Вітаю тебе, рідна наша жінка, з тим, що ти зможеш розслабитися та пожити так, як живе абсолютно незалежна, вільна людина. З пенсією тебе! Щастя та здоров’я!

Дорога, від щирого серця вітаємо тебе з виходом на заслужений відпочинок! Нехай твоє перебування на пенсії стане часом, який буде присвячений здобуттю нових яскравих емоцій, вражень. Подорожуй, спілкуйся з друзями, живи активним та насиченим життям. Будь здорова та кохана своїми близькими.

Дорога наша (ім’я по батькові)! У Вас поєднуються всі ті якості, якими має мати справжня жінка: Ви – любляча дружина, зразкова мама, працьовита співробітниця і вірна подруга. Вихід на пенсію — це чудовий час, коли можна озирнутися на всі боки і задуматися про те, як багато в житті досягнуто, і скільки нового ще доведеться пережити! Успіхів Вам у всьому, щастя та благополуччя.

Усю дорогу як білка в колесі, а тепер настав час і відпочити. Від щирого серця вітаю Вас з переходом на пенсію, чудова жінка! Бажаю залишатися бадьорою та невтомною, веселою та енергійною, цілеспрямованою та захопленою цікавою справою. Здоров’я Вам та великих пенсійних виплат.

Якщо чоловіки втрачають орієнтир у житті і занепадають духом, коли їхня робота завершується і вони виходять на пенсію, то жінки — навпаки, розправляють плечі. Тому що пенсія означає, що, нарешті, можна присвятити себе дому, сім’ї та улюбленим заняттям.

Чудову жінку вітаю з переходом на пенсію і хочу побажати улюбленої справи та захоплюючого заняття, бадьорих прогулянок та щасливих днів, радісних свят та сімейних посиденьок, теплих розмов та душевної втіхи.