Вітаю з першим зубиком! Яке диво, нарешті! Тепер полізуть один за одним, як грибочки. Тепер можна буде сміливо кусатися і красиво посміхатися, задерикувато реготати і все пробувати на зуб. Я бажаю вам здорових і білих зубиків, які будуть з’являтися без примх і болю. Нехай малюк росте щасливою дитиною. Нехай щодня дарує безліч причин для дитячої посмішки.

Вітаю з першим зубиком! Бажаю тепер точно частіше посміхатися і з нетерпінням чекати наступних зубиків. І нехай вони прорізаються безболісно. Нехай поява кожного зуба буде маленьким сімейним святом. Ростіть здоровенькими, бережіть зубки і кусайтеся, але тільки не дуже боляче.

Вітаю нашого улюбленого малюка та чудових батьків з вашим першим зубиком! Нехай він молочний і неміцний, але він перший. Попереду на вас чекає ще дуже багато зубиків і я бажаю щоб усі вони вилізли легко та безболісно. Нехай ця знаменна подія назавжди відкладеться у вашій пам’яті, я дуже рада за вас і поділяю з вами це величезне щастя!

Вітаємо нашого, чудового, чудового та всіма улюбленого малюка. Бажаємо, щоб усі зубки у вашому житті прорізалися так само легко та безболісно, ​​як цей перший, молочний зуб. Бажаю, щоб і все життя нашого малюка було таким же легким, щасливим і безперешкодним. Нехай він буде найщасливішою та найуспішнішою людиною. Здоров’я йому, благополуччя та багато нових відкриттів у нашому великому та прекрасному світі.

Ось перший зубик у нас з’явився. Для малюка це непростий процес і перше життєве випробування. Попереду ще ціле життя. Ми бажаємо малюкові рости і ставати сильним, щоб із будь-яких випробувань виходити переможцем. А батькам малюка ми бажаємо мудрості у вихованні своєї дитини, щоб ви змогли своїм життєвим прикладом навчити її жити в правді та любові, уникати зла та приліплюватись до добра.

З першим зубиком тебе сьогодні вітаємо. Став ти вже зовсім великим, ростеш не щодня, а щогодини. Рости великим і здоровим на радість мамі та татові. Бажаємо тобі щастя та радості. Нехай твоє життя буде подібне до казки, де завжди трапляється диво.

Прекрасного малюка вітаю з першим зубом і бажаю, щоб усі наступні зуби були міцними та здоровими, а зубна фея завжди прилітала вчасно та не з порожніми руками.

Вітаю з першим зубиком вашого малюка. Нехай він буде дуже щасливим і здоровим. Бажаю вирости в колі, що любить сім’ї та прожити багато прекрасних років.

Ось він найбільше запам’ятовується день, коли з’явився на світ перший зубик. Нехай не приносить він дитині дискомфорт, що це стало початком, коли здоровими виростуть і інші зубки, щоб посмішка була сліпучою.