Юного солдата хочеться привітати з початком служби та побажати рівного ладу, фізичної витримки, терпіння, спортивного духу та хоробрості.

Бажаю удачі на службі, солдате! Ніколи не здавайся, ні в чому не сумнівайся, думай тільки про хороше, виявляй силу волі та тіла, домагайся гучних похвал та заслуг. Бажаю тобі славної служби, яка швидко пронесеться веселими днями календаря!

Достойної та вдалої тобі служби, новобранець! Бажаю витримки, сил та міцного здоров’я. Служи Батьківщині і не бійся труднощів, будь сміливим і наполегливим, носи форму з гордістю і пам’ятай, що вдома на тебе чекають рідні та кохана дівчина. В добрий шлях!

Дорогий, бажаю тобі вдалої служби, хай тобі зустрінуться добрі та вірні друзі, порядність та гордість, яким тебе навчили твої батьки, хай допоможуть тобі досягти мети. Будь щасливий та здоровий!

Дорогий наш призовник вітаємо тебе із призовом до армії. Бажаємо тобі сміливості, відваги, мужності, серйозного підходу до справи, стриманості та відповідальності!

Будь молодцем, сміливим орлом! Бажаю тобі вдалої служби та вірної дружби з новими товаришами. Бажаю, щоб ні вітер, ні морози, ні спека, ні грози не змогли завадити тобі стати справжнім бійцем! Успіхів, відмінностей, високих похвал та великих заслуг тобі в армії.

Бажаю вдалої служби, яка швидко рахуватиме дні, на яких ти встигнеш благородно і гідно відзначитися. Вияви себе, покажи всім, що ти – мужик, герой, захисник, міцний горішок. Бажаю тобі оптимізму та завзятості, здоров’я та бойового духу. Не нудь, жени геть усі дурні думки і швидше повертайся додому, боєць!

Хочу привітати тебе зі знаменним днем ​​армійської служби – з присягою! Бажаю витримки, вправності, удачі та вірної дружби. Будь чесним та справедливим. Бажаю тобі успішних справ та позитивного настрою!

З присягою, дорогий солдат! Нехай медом з’явиться твоя служба, нехай виховає в тобі справжнього чоловіка. Нехай набуті навички та вміння, знадобляться у подальшому житті. Нехай Батьківщина пишається твоїми майбутніми заслугами.

З присягою! Нехай служба буде легкою, цікавою та корисною. Бажаю пройти всі негаразди та труднощі з честю та гідністю. Нехай удома чекають і завжди пишаються, вірять і нудьгують!