Вітаю з Дембелем і від душі бажаю, щоб швидкий поїзд швидше помчав тебе до рідного дому, щоб чекали на тебе щасливі зустрічі та міцні обійми рідних, щоб серце твоє переповнювали почуття гордості та умиротворення, щоб твоя душа прямувала до щастя свого життя та більших.

Вітаємо із дембелем! Хоча одного разу солдатів — назавжди солдатів, проте це чудова подія, що змушує порадіти. Нехай воно принесе тільки хороші емоції. А ще бажаємо не напиватися надто сильно з цього приводу, адже хтось повинен нас захищатиме в майбутньому.

Нарешті ти повернувся додому, з чим я тебе вітаю! Ти став ще сильнішим морально і міцніше фізично! Армійське життя – це безцінний досвід, який робить хлопця справжнім чоловіком! Бажаю тобі досягати нових цілей і крокувати тільки вперед, адже ти все зможеш, я вірю в тебе!

Привіт, небо у хмарах. Прощавай, юність у чоботях. Вітаю із дембелем! Бажаю сил, терпимості та гідного прояву себе. Бажаю завершити свою службу героїчно та гордо. Бажаю збудувати грандіозні плани на подальше життя. Бажаю здобути багато перемог і зберегти в собі міцну чоловічу натуру!

Дорогий солдате, з довгоочікуваним Дембелем тебе поспішаю привітати! Бажаю гідно закінчити службу, передати кермо новим призовникам, поділитися з ними порадами, і з легкою душею та серцем мчати у рідні пенати! Де вже чекають, з накритим столом та теплими обіймами, рідні та друзі! Вітаю!

Солдате, шлемо тобі привітання із закінченням армійської служби, з дембелем! Пишаємося тобою, що в процесі служби виявили кращі якості справжнього чоловіка. Бажаємо тобі подальших досягнень, успіхів, кохання та справжніх друзів.

Служба наближається до завершення, ти стійко і сміливо пройшов усі перепони, усі перешкоди по дорозі подолав. Попереду добра дорога до будинку в обійми близьких, найрідніших. Бажаю, щоб характер, вихований на службі, про запас у нагоді тобі за життя. З дембелем!

З дембелем! Хай проводжають тебе, наче героя, щоб пам’ятали та пишалися. Нехай зустрінуть рідні, які так скучили, міцними обіймами. Бажаю, щоб кохана гаряче цілувала та освідчувалась у коханні!

Вітаю з довгоочікуваною подією – з дембелем. Нехай все буде чудово в житті та в коханні, нехай успішними будуть твої дні. Будь щасливою та життєрадісною людиною. Бажаю швидкого досягнення цілей!

Вітаю із Дембелем. Бажаю якнайшвидше повернутися додому і на весь світ заявити про себе, про свої ідеї та успіхи. Армія з тебе зробила справжнього бійця. Бажаю таким сміливим, вмілим та мужнім завжди залишатися. Удачі в житті, любові та переможних вершин.