Вітаю, тобі випала честь проявити себе у службі на благо Вітчизни. Проводимо тебе і чекатимемо твого повернення. Бажаю легкої та успішної служби, міцної та вірної дружби, невгасаючого кохання в серці, удачі у пошуках правильних відповідей на всі твої питання, міцного здоров’я та сил!

Вітаю тебе, хлопче, ти вже майже солдат! Служи нашій неосяжній Батьківщині сміливо, завзято та з повною віддачею, захищай та зберігай свій будинок від ворогів! Бажаю тобі легко відслужити весь належний термін, не падати духом, завжди стояти на сторожі! Не забувай, що вдома на тебе люблять, чекають і сподіваються на швидке повернення!

Вітаю тебе, майбутній солдате, з проводами до доблесних лав армії. Нехай запам’ятається цей день тим, що проводжають тебе найцінніші люди, рідні та вірні друзі. Нехай кожен залишить слід у твоєму серці і служить нагадуванням, що вдома тебе люблять і чекають на твоє повернення.

Вітаю тебе з проводами, бажаю відважно і правильно служити коханій Батьківщині, своїй країні. Бажаю витримати всі випробування, що випали на твою частку, і стійко перенести всі тяготи служби в армії. Повернутись справжнім героєм Вітчизни, щоб батьки могли пишатися тобою і ставити за приклад молодшому поколінню.

Ну що, друже мій любий. Час честь віддати Батьківщині. Прийшла твоя черга проявити себе справжнім чоловіком і відважним героєм. Вітаю. Ми тебе сьогодні проводжаємо та бажаємо, щоб курс молодого бійця був пройдений швидко та успішно. Нехай бадьорість і сила тебе не покидають, нехай армія швидше нам поверне бравого захисника.

Наш бравий хлопець, ми сьогодні проводжаємо тебе до армії. Хочу побажати тобі не відступати від своїх принципів, відстоювати свою думку, стати вірним і надійним товаришем для товаришів по службі, гордістю роти та справжнім захисником Вітчизни з великими перспективами, які в тобі розгляне, і старшина, і генерал.

Ми проводжаємо тебе і чекатимемо, ми вже тобою пишаємось і віримо, що ти всім доведеш, який ти сміливий, мужній, чесний та відповідальний. Нехай армія стане яскравою сторінкою перемог, досягнень та заслуг у книзі твого життя, нехай служба йде легко та успішно. Здоров’я тобі, боєць, міцних сил та віри в себе!

Ми всі віримо у тебе, наш сміливий герой. Сьогодні ми тебе проводимо в армію і чекатимемо на повернення сміливця, справжнього бійця. Будь сильним, вір у себе, не схиб і покажи всім, на що ти здатний. Успіхів у службі, вірності у дружбі, любові у серці, здоров’я у тілі, оптимізму в душі та великих перспектив на горизонті!

Я хочу тобі побажати завжди і всюди залишатися справжньою людиною, які б ситуації не відбувалися за час служби. Нехай час в армії пролетить тобі непомітно, залишаючи в пам’яті безцінний досвід та знання.

Сьогодні проводжаємо чудового хлопця до армії. Бажаю гідно нести браву службу та стати справжнім захисником своєї країни та близьких. Бажаю впевненості в собі і міцних сил, великих подвигів та високих цілей, безперечної поваги та прояву геройства.