Вітаю чудового товариша та товариша по службі! Бажаю, щоб твоя доблесть і відвага приносили повагу та пошану товаришів по службі та вищого керівництва. Щоб був здоровий, сильний, завжди з відмінним настроєм, сповнений амбіцій та цілей. Легкої служби, гордості за свою батьківщину, виправданих очікувань та реалізації. Щастя тобі!

Мій товариш по службі дорогий, мій вірний друг і товариш, хочу тобі від щирого серця побажати блискучих успіхів, відмінних можливостей та поваги, оптимістичного настрою, удачі та міцного здоров’я, грандіозних планів на майбутнє та благополучного шляху до їх реалізації.

Сослуживець дорогий, я тобі побажати хочу удачі та добра, неймовірно міцного здоров’я та твердого характеру, надзвичайних сил та моральної стійкості, веселощів, радості, великих успіхів та поваги, досягнення намічених висот та вірної любові.

Мій вірний товаришу, дорогий товариш по службі, бажаю тобі благополучної служби та бравого здоров’я, оптимістичних сил і бадьорості духу, поваги та чудових ідей, впевненої теорії та блискучої практики, вірної любові в серці та щасливих горизонтів життя.