Нехай розставання в нашому житті внесло свої корективи, я знаю, що не варто впадати у відчай, сумувати і переживати. Нехай попереду кожного з нас чекають посмішки, щастя та нові можливості, про які ми раніше навіть не мріяли.

Ми повинні поговорити та прийняти разом правильне рішення! Я вдячна за всі моменти щастя, емоції, які ти подарував мені, але далі нам потрібно будувати життя окремо, будь щасливий!

Мій коханий, це розставання мені як покарання, на яке я не заслуговую. Я хочу скоріше знову тебе обійняти, забути про всі заборони та обмеження, а просто бути поруч, не думати ні про що інше.

Мій дорогий і коханий чоловік, це розставання мені як удар, як укол, як рана, що не гоїться. Моя пристрасть кипить, а я не можу тебе обійняти, притиснути і сказати про те, як мені потрібний і як хочу бути поруч.

Любов моя, нам треба розлучитися. Немає болю болісного за той, що я відчуваю, коли розумію, що всі свята і вечори проведу на самоті. Я хочу покінчити з цим! Прощай! Бути коханкою більше не можу.

Знаєш, настав час поставити крапку. Дякую за всі шикарні моменти, красу, неймовірні емоції, але на цьому все, нехай це залишиться лише у нашій пам’яті. Будь щасливий!

Дорогий мій, я вирішила про наше розставання. З тобою було безліч моментів, про які я не краплі не шкодую, всі хвилини радості залишаться у мене в душі, але більше так продовжуватися не може, у нас дуже різні шляхи, прощай і пробач!

Розлучення – складний момент. Давай пройдемо його гідно та красиво. Нехай у пам’яті залишаться лише найкращі моменти. Нехай засвояться всі життєві уроки, а попереду ще чекає на щастя!