Улюблений мій чоловік, хочу перед усіма гостями сказати, що дуже щаслива з того моменту, як ти увійшов у моє життя. Я намагатимусь бути тобі доброю дружиною. Сподіваюся, що наша любов проведе нас дорогами надії та порозуміння. Будь завжди поруч зі мною, я дарую тобі моє серце!

Дорогий, улюблений, найчудовіший і найрідніший! Я сьогодні найщасливіша жінка на світі, адже сьогодні я стала твоєю законною дружиною. Тепер я тебе завжди чекатиму і зустрічатиму в нашому домі. Тільки я хочу, щоб твоя дорога додому завжди була благополучною. Тепер я піклуватимуся про тебе. Тільки я хочу, щоб моя любов і турбота оберігали тебе від будь-яких неприємностей. Тепер я даруватиму тобі щастя. Тільки я хочу, щоб ти підібрав наше щастя найкрасивіші імена. Я шалено люблю тебе!

Дорогий, цього дня я хочу побажати нам світлого майбутнього, теплих і міцних стосунків, в яких завжди буде присутня любов, повага та взаєморозуміння! Я робитиму все, щоб наповнювати твоє життя світлими, прекрасними моментами і безмежним щастям!

Мій коханий, мій найрідніший, дякую за те, що ти завжди поруч, що доля наші доріжки звела докупи. Щодня я дякую за це небеса, адже я найщасливіша наречена та твоя майбутня дружина!

Коханий, я впевнена, що мені дістався чудовий чоловік на світі! Я хочу, щоб ти знав, що я завжди любитиму тебе і даруватиму тобі свою ласку, турботу і ніжність. Нехай усі наші мрії легко збуватимуться, адже разом ми сила!

Мій любий наречений, я тебе з любов’ю вітаю, тепер ти мій на вік! І я хочу побажати тобі, щоб любив мене більше життя, щоб віддавав всього себе і піклувався про мене як маленьку принцесу! Будь зі мною ласкавим, наче з кошеням, що заснув у твоїх міцних руках! А я віддам тобі всю себе! Вітаю з нашим Весіллям!

Тепер ти мій чоловік, тепер ми – сім’я. Вітаю тебе, коханий, з днем ​​нашого весілля! Я хочу побажати тобі, любий, бути ідеальним чоловіком, завжди стояти горою за свою сім’ю. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі, я щиро у це вірю. Я люблю тебе і завжди берегтиму цю любов у своєму серці! Я бажаю нам з тобою довгого та щасливого, яскравого та святкового сімейного життя!

З днем ​​весілля, мій коханий та бажаний. Сьогодні ми з тобою ще наречений і наречена, а вже завтра прокинемося чоловіком та дружиною. Я обіцяю любити тебе цілу вічність, і цю вічність ми проживемо з тобою дружно, гарно, щасливо. Я буду турботливою та ніжною дружиною сильного та чуйного чоловіка. У нас все буде чудово, у нас будуть прекрасні діти, у нас буде чудове спільне життя, яке вже почалося. Бажаю нам з тобою порозуміння за будь-яких обставин життя та незгасних почуттів у будь-якому віці!