Нехай цей день не залишить на душі наліт смутку, переживань та неприємних моментів. Життя починається щасливе, а попереду чекає ще більше світлих днів та радісних моментів. Бажаю завжди знати, що є поряд любляча людина.

Нехай подія, що сталася в житті, ніяк не вплине на самооцінку, на віру та любов. Я бажаю, щоб розлучення не засмучувало, а давало привід лише рухатися далі, тільки вперед, прагнути і, головне, добиватися всього.

Нехай розлучення не засмучує, а лише стане приводом для нового життя, ще більш щасливим і дивовижним, цікавим і прекрасним, заворожливим і сповненим любові. Нехай попереду чекає вулкан почуттів та пристрастей, злетів та насолод.

Вітаю з розлученням! Нарешті настане нове щасливе життя. Бажаю не вестись більше на гнилих людей. Бажаю ставити цілі і домагатися їх будь-що-будь. Кохай і будь кохана.

Ну ось ти і стала вільним птахом! Дозволь тебе привітати та побажати більше не помилятися. Зустрічай того, хто подарує тобі справжнє щире кохання та «лебедину» вірність. Будь щаслива і йди впевнено по життю, ти обов’язково здобудеш свою справжню долю.

Я хочу, щоб розлучення це не псувало настрій, а відкрив перед Вами нові дороги, які на щастя приводять тільки. Нехай попереду чекатиме ще кохання, яке перекриє всі негаразди та біди. Залишайтеся такою ж красивою, впевненою та прекрасною.

Ця подія нехай ніяк не вибиває з життєвої колії, а лише робить сильнішим і допомагає наполегливіше йти за мрією, яка здійсниться. Я бажаю, щоб розлучення пройшло легко, щоб думки не відвідували сумні!

Розлучення нехай не приносить смуток у життя, а навпаки видаляє його без сліду. Нехай попереду чекатиме нове життя, яке наповниться успіхом, світлом, усмішками, теплом та новими почуттями.