Подруга, із заручинами! Я хочу, щоб цей день назавжди залишив у душі слід, який викликатиме усмішку та гордість. Залишайся завжди найулюбленішою, щоб у небесах ваш союз був відзначений, а його фортеця та щирість підкорювала гори.

Подруго, із заручинами вітаю! Любов нехай завжди житиме у ваших серцях, щоб ні бурі, ні урагани, ні сварки не поранили сердець і душ. Бажаю завжди жити у довірі та комфорті, щоб благополуччя допомагало рухатися далі до перемог.

Моя дорога подруго, поспішаю привітати тебе з заручинами! Я рада, що ти зустріла справжнього гідного чоловіка, який не боїться відповідальності і знає, чого він хоче. Бажаю Вам розкішного весілля, хтивого медового місяця та нескінченно щасливого спільного життя. Кохання вам без кінця і краю! Вітаю від щирого серця!

Люба моя, я вітаю тебе з заручинами. Бажаю, щоб твій коханий насправді виявився тим принцом, про якого ти мріяла в дитинстві. Бажаю, щоб ця прекрасна подія започаткувала ваше щасливе спільне життя. Будьте завжди опорою один для одного і разом прагнете лише вперед. Я бажаю вам цікавої та захоплюючої весільної підготовки, чарівної та красивої урочистості, довгих та радісних років подружжя!

Люба моя, я вітаю тебе з важливим і чудовим днем ​​у твоєму житті, із заручинами. Бажаю вам недовго ходити у статусі нареченого та нареченої, бажаю незабаром зіграти веселе весілля, бажаю радувати закохані серця один одного ніжністю, романтикою та новою мрією. Подруго, нехай твій чарівник завжди малює усмішку на твоєму обличчі, нехай він тебе і балує, і дивує, і обожнює!

Чарівну свою подругу вітаю із заручинами! Бажаю, щоб у твоєму таймері життя почався щасливий відлік прекрасних днів, що наближають тебе до чудової пригоди під назвою сімейне життя.

Подруго, я поспішаю тебе з заручинами привітати. Нехай ця подія змінить кардинально твоє життя. Я мрію, щоб ти стала найщасливішою, найкрасивішою та найрадіснішою. Ти неймовірна і така мила, я знаю, що все буде гаразд.