Дорогий мій чоловік, я вітаю нас із 14-річчям нашого спільного життя, з агатовим весіллям. Нехай наше життя буде шаруватим і багатогранним, як напівдорогоцінний символ нашої річниці, нехай у наших силах буде досягнення ще багатьох перемог та мрій. Милий мій, а тобі я бажаю здоров’я, невтомного таланту та майстерності у всьому, за що б ти не взявся.

Агатове весілля нехай принесе в будинок затишок та тепло. Чоловік, ти робиш мене найщасливішою людиною вже цілих 14 років, нехай залишається і далі наш зв’язок міцнішим і щирішим. Моя любов до тебе палає!

З агатовим весіллям нас, дорогий! Нашому шлюбу вже 14 років, наш шлюб – це підліток. І я хочу побажати тобі, коханий, почуватися веселим, енергійним, впевненим, сміливим, цілеспрямованим, амбітним і невтомним підлітком, який ні перед чим не зупиняється і стрімко йде до своїх цілей. Нехай агат нашої любові завжди залишається міцним щитом від усіх життєвих негараздів. Я тебе люблю, ти любиш мене, а це найголовніше, значить, ми зможемо все пережити, багато чого ще добитися і зробити наше життя абсолютно щасливим.

Мій любий, коханий, славний чоловік, я вітаю нас із тобою із 14-річчям сімейного життя. Це наше з тобою агатове весілля і я бажаю, щоб агат нашого щастя позбавив нас усіх недуг і бід, щоб привернув він у наше життя магію удачі та везіння. Рідний, залишайся в мене все таким же чудовим, веселим і дбайливим, любимо мене і щодня для нашої родини перетворюй на свято.

Коханий, вітаю тебе з нашим агатовим весіллям. Нашому шлюбу сьогодні 14 років, і ми з тобою зараз на вершині закоханості та солодких мрій. Бажаю нам з тобою з усмішками та радістю згадувати прожиті роки, з надією та передчуттям чогось доброго чекати на своє добре майбутнє, з любов’ю в серцях та справжнім щастям у руках жити спільним сьогоденням.

Коханий, незважаючи на те, що 14 років минуло, я все з тим же трепетом у грудях щоразу говорю тобі «кохаю». Я вітаю тебе з нашими спільними роковинами! Нехай наше сімейне гніздечко буде тобі тим місцем, куди ти завжди будеш прагнути в затишок, спокій і тепло. Туди, де на тебе завжди чекають і шалено люблять.

Коханий, любий, рідний мій чоловік, я тебе міцно люблю і сьогодні вітаю нас із агатовим весіллям. За ці 14 років ми мали багато зльотів і щасливих днів, і я бажаю, щоб надалі їх було ще більше. Бажаю тобі бути здоровим, міцним, бадьорим, дбайливим, сильним чоловіком, відважним чоловіком, котрий може все! Нехай агат нашої любові зігріває нас зимою і освіжає в спекотні дні.

Дорогий мій чоловік, я вітаю тебе з агатовим нашим весіллям! Якщо ти раптом забув, ми у шлюбі вже 14 років, і ми зуміли багато подолати за ці роки, багато створити та багато виправити. Я тебе так само сильно люблю, я з тобою, як і раніше, щаслива. Бажаю тобі, любий, здоров’я та сили, бо мені потрібен здоровий чоловік. Я щиро бажаю: нехай у нас все буде добре, нехай у нашій родині будуть часті свята, нехай у нашому домі і зовсім не буде сварок.