Нехай роки весілля будуть такими ж міцними, як жерсть, але не іржавіють. Нехай ми ще відзначимо багато разів по 8 років спільного життя. І, звичайно ж, бажаємо терпіння, щоб відзначали ми справді від душі, щоб пили ми за щастя нехай уже не молодих, але таких задерикуваних!

Вітаю вас, дітлахи. Вам, а точніше – вашому шлюбу вже 8 років! Бажаю, щоб спільне життя не було життям-бляшанкою, як у водяного, бажаю, щоб ваші мрії зливались в одне ціле, як у закоханої парочки — Трубочиста Вані та царівни Забави. Бажаю вісімочкою у парі виписувати великі кола радості та щастя! Будьте здорові та багаті, кохані та вічно молоді!

Вітаю вас з жерстяним весіллям! Бажаю, щоб у вашому житті не було «жести» та труднощів. Бажаю, щоб від чужих очей надійно, ніби в бляшанці, було заховано ваше щастя. Нехай вісім спільних років, що минули, стануть символом нескінченності любові, достатку і радості на вашому загальному шляху!

Дороге наше подружжя вітаємо вас з жерстяними роковинами! Бажаємо вам, щоб ваше сімейне життя було міцніше, ніж жерсть, щоб вам не довелося співати пісню, як водяне життя наша бляшанка, і щоб життя ваше блищало і було дорожчим за золото, цінніше металу!

Цілих 8 років моя любов до тебе проходить випробування, труднощі і, навіть, образи, але я так само люблю і хочу кожен день чути твій голос, нехай він навіть мене і лає часом. З бляшаним весіллям, моя найрідніша людина.

Вже 8 років живе між один одним любов до божевілля, вже 8 років відчувається терпіння та перевіряється міцність нерв. Але ці 8 років такі щасливі, що хочеться ще раз побажати сто таких річниць прожити. З бляшаним весіллям!

Хлопці, це просто бляха. Я не в тому сенсі, що прямий, а в тому, що ви – подружжя вже 8 років, а це, на хвилиночку, бляшане весілля. Від душі вітаю і бажаю завжди залишатися дивом один для одного і саме в цю дату в непроникній бляшанці законсервувати ніжність своїх почуттів, щоб і через сто років, коли вам не вистачатиме романтики та ласки, дістати цю саму банку і відкрити її на черговому святі вашого кохання. Всіх благ вам, грошей, здоров’я, успіхів та частих радостей спільного життя!